Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással így is menjek...

Felfázással így is menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődtek a tünetek, 2percenként wc, égetett, csípett, éjjel egy csepp vért is észrevettem. Kamillával gőzöltem, 4 l gyógyteát ittam + Urogin cseppek + fájdalomcsillapító. Ma reggel már egészen jó. Azért kérdezem, mert egyszer mintha azt olvastam volna, hogy mindenképpen kell antibiotikum, mert maradnak ott bacik. Ez így van?
2010. febr. 20. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenképpen antibiotikum, sőt egyáltalán nem is biztos, hogy bacik okozzák a betegségedet. A fölöslegesen szedett antibiotikum káros a te saját egészségedre és másokéra is, mivel minden fölöslegesen beszedett doboz növeli a baktériumtörzsek ellenállását a gyógyszerekkel szemben, és így sok antibiotikum elveszíti a hatását. Antibiotikumot csak nagyon indokolt esetben kéne szednie mindenkinek. Ha biztos vagy benne, hogy sima megfázás, akkor fölösleges orvoshoz menni, bár ártani nem fog.
2010. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én télen ezt a procedúrát háromszor végigszenvedtem... Legutóbb kaptam egy Walurinal nevű gyógyszert, amit kúra szerűen kell szedni... megelőzés miatt kell. Szerintem neked is jó lenne. Úgyhogy ha más miatt nem is, emiatt nem árt elmenni dokihoz. Érdeklődj nála.
2010. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Végül is az ügyeleten kötöttem ki tegnap, miután rosszabbodott a helyzet. De már jobban vagyok.
2010. febr. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!