Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális Klion-d hüvelytabl...

Ez normális Klion-d hüvelytabletta (kúp) használatánál?

Figyelt kérdés
3. napja szedem de szó szerint ömlik belőlem a cucc.Fogalmam sincs,hogy ez a gyógyszer vagy micsoda(talán folyás?) de rettenetesen kellemetlen.A külső területen is csupa olyan vagyok nem csak a hüvelynél.Tisztasági betétet hiába teszek be,felfogja de rettenetesen rossz,mikor megyek az utcán és azt érzem hogy folyik:( Normális ez?El fog múlni és jobb lesz?Nagyon aggódok...
2015. ápr. 14. 16:12
 1/9 anonim válasza:
Éjszakára kéne fel helyezd
2015. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De épp ezaz...éjszaka helyeztem fel konkrétan lefekvés előtt:(
2015. ápr. 14. 16:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Szabadna ennek ilyen szinten folynia még délután is?
2015. ápr. 14. 16:55
 4/9 anonim válasza:

lehet h este nem ürül ki rendesen a gyógyszer,mivel ugye nyugalmi állapotban vagy. Meddig kell még használnod?


Én a canesten combival voltam egyszer igy. Az ugye egy darab hüvely kúp,és este felraktam,reggel mikor elmentem fürödni,éreztem h még bennem van a gyógyszer.

2015. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

10 napos a kúra

Azt sejtettem hogy ez ürülni fog.Azért is kell este betenni hogy fel tudjon valamennyire szívódni.Ami meg nem tudott,kiürül,ugyanis ez nem egy kúp,hanem kemény szájon át bevehető gyógyszer szerű tabletta.

Na de ezt furcsának találom,hogy még másnap délután is úgymond bő folyásom van tőle.Ami nem tudom,hogy még a gyógyszer vagy esetleg nem az.Teljesen kétségbe vagyok esve.

2015. ápr. 14. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valami egyszerre hüvelykúp, és szájon át bevehető tabletta?


Egyébként nekem semmi panaszom nem volt rá, este föltettem, reggel elmentem fürdeni, alaposan megmostam magam ott lent is, és a nap további részében semmi gond nem volt. Esetleg tarts magadnál nedves popsitörlőt, hogyha gáz van, akkor át tudd magad törölni.

2015. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam,hogy szájon át bevehető:D

Azt írtam,nem olyan mint a rendes kúp hanem inkább a szájon át bevehető tablettákhoz hasonlít.


Amúgy az a gond,hogy hiába fürdök le,belül ott marad ez a cucc...és elvileg nem szabad a hüvelyt öblíteni még vízzel sem:/ Neked amúgy minden rendben volt vele utolsó és elmúlt a kúra után?

2015. ápr. 16. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, újra elolvastam! :D


Nekem hüvelygyulladásom volt, 6-7 nap alatt teljesen rendbe rakott, és amikor már nem volt semmi bajom, akkor abba hagytam, nem csináltam végig a 10 napos kúrát. Egyébként, ha előbb tennéd fel? Mármint előbb feküdnél neki, több ideje lenne hatni, hátha kevesebb folyna a nap további részében.

2015. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap több időm volt aludni,így közel 10 órát fent volt.Tényleg nem folyt ki annyi a nap hátralevő részében.Amikor tehetem így fogom csinálni.Csak múljon el... :(
2015. ápr. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!