Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan készüljek a nőgyógyászhoz?

Hogyan készüljek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Most megyek először nőgyógyászhoz és még nem tudom mit csináljak odalent...Hogy 'illik' mutatkozni? Szőrtelenítés milyen mértékben kell,vagy egyáltalán kell?

2015. ápr. 14. 17:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ömm én 13 évesen voltam először, először csak beszélgettünk és megnézte a cicim. Másodjára már megnézett alul is, mert ott volt gond... de nem kell semmit se csinálnod, a nőgyógyász nem harap, voltam már férfinél, nőnél is, mindennap látnak idős néniket is... tehát.. ne aggódj! :D
2015. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hagyjad ahogy van. A nőgyógyász mindent tud. A nőgyógyász lesz@rja hogy nézel ki, a lényeg, hogy megtalálja a gubancot.
2015. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mivel ez a munkája, nem hiszem, hogy akármit is kéne csinálni odalent.. én sem csináltam, nem is érdekelte. :D Ha férfihez mész, arra vigyázz, nehogy isnerősöd legyen, mert nekem az volt... és amikor összefutottunk vele a barátaimmal.. háát eléggé kínos volt számomra. :D
2015. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Ajaj, nehogy beleronts! :D én egyszer vágtam közepes fazonra, megjegyezte, hogy 'eeeej már megint egy vádzsi ember'. Le ne mert csupaszítani, mert kinyír!! :D és én sem ajánlom..
2015. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2015. ápr. 14. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdeke3s, hogy senki nem írta a lényeget: előtte fürödj meg!


Ezen kívül semmi nem fontos, az az igazság.

2015. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképpen női orvost keress első alkalommal mert nem annyira "ciki" a terpesztés.

Semmiképpen se borotváld, mert általában nem tartják egészségesnek és van amelyik elég bunkó módon be is szól neked.

2015. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Semmiképpen se borotváld le, mert valóban megszólhatnak miatta és nem tartják egészségesnek,mert a természetes szellőzés nincs meg a csupasznál.

Női orvos elviselhetőbb, pláne első alkalommal, nem csak a vetkőzés miatt, bár azért az elég lényeges, de az intimebb témák szóbakerülésénél is jobban oda tudsz figyelni és nem "süllyedsz el" . 18 év alatt mehetsz gyerek, vagy tini nőgyógyászatra is.

2015. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Semmi rendkívüli nem kell, mosakodj meg és próbálj nem izgulni annyira. Mindenki túl esik az elsőn, szóval nyugi.

Ne borotváld és ha van női orvos akkor hozzá menj.

2015. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!