Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először megyek nőgyógyászhoz,...

Először megyek nőgyógyászhoz, mire készüljek?

Figyelt kérdés
Először fogok ellátogatni, kisebb panasszal. Sosem vizsgáltak még meg, és nem tudom, mire készüljek. Fájni fog? Vagy csak kellemetlen lesz? Mivel könnyítsem meg az egészet, ha van rá valami praktika?
2014. okt. 20. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj szoknyában vagy egy hosszabb pólóban,igy nem látszik majd mindened.Nem kellene hogy fájjon ha jó az orvos. Feltesz pár alapvető kérdèst..
2014. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Fájni fog, de nagyon. Mivel nem leszel benedvesedve, és ő sem használ síkosítót, így mikor felteszi a kacsát... nagyon szr érzés.
2014. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as!


Miért jó riogatni ostobaságokkal? Már miért ne használna az orvos síkosítót, ha szükséges? Az neki sem jó, ha fájdalmat okoz. Ez tipikusan az a poszt, ami riogatásra született.


Persze van érzéketlen tuskó nőgyógyász is, de a többség nem olyan.

2014. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Illetve bocsánat, ne a poszttal van a baj, hanem a 3-as válasszal.
2014. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Kisebb panaszzal" -

Megnézheti, van-e fertőzésed, esetleg vehet kenetet

2014. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, attól is nagyon függ.

Javaslom hogy női orvost keress első alkalomra, mert azért könnyebb elötte terpeszteni.

2014. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor csak én fogtam ki hentelőst? Jeee... :( Para is van a következő vizsgálattól - bár másik doki, azután rögtön váltottam.
2014. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Csak Te. Sajnálom. Nekem pl. mikor gyógyszert szedtem, sokkal kevesebb volt a váladékom, és mindig tett síkosítót a spekulumra és a kesztyűjére is. Remélem a következő tapasztalatod jobb lesz. Esetleg említsd is meg, hogy az előző orvosodnál nagyon fájt a vizsgálat, és azért váltottál. Nincs veszítenivalód.


Ne parázz, ha a 2-es számú sem jön be, van másik. :-D

2014. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak te 3., hanem én is hasonlóan jártam és rám is kiabált a doktor "úr", hogy minek hisztizek.

Kerestem másik orvost, egy nőt, és végtelenül sajnálom, hogy nem nála kezdtem.(pedig tanácsolták, csak nem törődtem akkor vele.)

2014. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!