Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csináljak? Ti...

Szerintetek mit csináljak? Ti mit csinálnátok? Csak lányok írjanak!

Figyelt kérdés
Nagyon ciki helyzetben van kérdésem.Február másodika fele megvolt(a menszeszem) és olyan 26-27.-edike fele kell megjönnie megint,de nem akarom hogy akkor jöjjön meg,mert pont focizni fogok.És kényelmetlen lenne.Aztmondták igyak sok citromlevet,és az héttel késlelteti.Ti mit gondoltok,megcsináljam?Vagy vmi jó ötletetek van?Segitsetek lécii,FONTOS!
2010. febr. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Már millió ilyen kérdés volt. Nem lehet késleltetni csak fogamzásgátlóval de az sem tesz valami jót.
2010. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez így van, ahogy az elöttem levő leírta, csak fogamzásgátlóval lehet.Citromléből megihatnál akkor naponta egy litert is, de szerintem az sem befolyásolja, mert ahhoz nagyon nagy mennyiséget kellene meginnod.
2010. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát.. a focira tegyél be betétet, és legyen nálad tampon és pótbugyi :s
2010. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak simán használj tampont,én akkor nem is érzem hogy megjött.
2010. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne késleltesd az nem jó tegyél be tampont és kész.
2010. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké:) de már nincs gondom,mrt má megan:)tgnap t jött me,és remélm 3nap alatt elmúlik:)met péntken foci:) d azét köszönöm a válazokat:D
2010. febr. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!