Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálnátok most?

Mit csinálnátok most?

Figyelt kérdés

Elfogyott mindenem (betét, tampon) most jött meg pedig 10 nap múlva kéne. Már a mai nap folyamán nagyon erős volt. Szedek is ez miatt egy rakat gyógyszert, de ez most nem lényeg. Az a problémám, hogy holnap hajnali 4-kor már vonaton kéne lennem egy 3 órás úton. A szomszédtól nem tudok kérni (idős bácsi és ha nő is lenne akkor se menne).

Ötletek?


2011. ápr. 3. 21:23
 1/6 anonim válasza:
mondjuk rakj be zsepiket,vagy összehajtogatott vécépapírt,az biztosan van otthon. többször kell cserélni az igaz,de vészmegoldásnak egy ideig jó.
2011. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van a közeledben éjjel-nappali, irány be!
2011. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benzinkút, éjjel-nappali, közelben élő barátnő...
2011. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem mindig van egy két elfeledett betét vagy tampon valamelyik táskámban amit már nem használok, vagy valahol a szekrényben. Én jól körülnéznék hátha találok még otthon valahol.
2011. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki rokont, ismerőst, barátot, szomszédot nem tudsz megkérni? ciki, de inkább ez, minthogy...
2011. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom hogy már késő,de valakinek hátha segítek.Törölközőt magad alá,és úgy ki valamelyik boltba.Pl.tesco.Még kocsival odaérsz,jó a törölköző,mert nem látnak.Akkor beraksz egy kisebb törölközőt,kabátot a derekadra kötöd,és beszaladsz.vagy zsepik,vagy több bugyi...
2011. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!