Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Voltam nogyogyasznal ultrahaangot végzett es nem látott semmi bajomat.....felirt valami gyógyszert rá 10 napra megjott ....azota nem jott meg ez korul velul két hónapja volt ...szoval két hónapja nem jott meg....terhes nem lehetek mert meg szűz vagyok....14 eves vagyok de nem hiszem hogy ez normalis a mult nyáron is beszedtem egy dboz gyógyszert nem hatott két hónapja is egy dobozzal az sem .....szerintetek menyek vissza dokihoz?
2015. ápr. 18. 09:14
 1/3 mtke ***** válasza:
80%
Ne idegeskedj, 14 évesen lehet nem állt még be rendesen a menstruáció. Ha szűz vagy terhes biztos nem vagy! De ha meg akarsz nyugodni szólj anyukadnak vigyen magánrendelés re ott biztosan megvizsgal a nőgyógyász nem csak felületesen
2015. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.....szoltam anyukámnak es neki is ez a véleménye....de van meg valami egy ideje feherfolyasom van es nem kis mennyiségben.......viszketni nagyon ritkan viszket szoval nem viszketek ....... Lehet ez is befolyásolja a menstruaciomat?
2015. ápr. 18. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, milyen gyógyszerrel etet az az orvos? mert ha nem látta semmi bajodat, akkor minek adott gyógyszert, csak úgy találomra felírt valami hormont?

mert az nem jó.

másik orvoshoz kell menni.

2015. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!