Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van a mensi elmaradása...

Mitől van a mensi elmaradása utan pecsételő vérzés és barna folyás kb 3-4napja?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a mensi elmaradása után? Nem lehet, hogy ez maga a menstruációd?
2015. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Később jött meg a mensid. Mit kell ezen így meglepődni?
2015. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen. ?de okosak vagytok.

es ugy jot meg hogy barna delutan piros majd 1 ora mulva semi. masnap ugyanez. harmadnap semi. es tegnap megint volt ver is 1 oran at utana barna.

szep menstruacio

2015. ápr. 18. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
És most miért ránk kell haragudni emiatt? Menjél inkább orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Csak azt ne mondd, hogy a menstruációd elmaradt, mert nem, ez a menstruációd, csak valami miatt ilyen módon történik.
2015. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bocs tenyleg bunko voltam csak ideges vagyok.

ugy lesz elmegyek. es koszii

2015. ápr. 19. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne rám haragudj már, amikor segíteni akarok! Menj orvoshoz, ha biztosra akarsz menni, ne szedd le a fejemet, ha látatlanban rosszat mondok. Ki sem fejtetted rendesen, hogy mit jelent Nálad a pecsételő vérzés. Mert abból is van többféle. Egyébként ez ettől még lehet menstruáció, hogy ilyen furcsa. Ha még fiatal vagy, és nem állt be, simán lehet mensi.
2015. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát nem mensi volt.

9hetes kismama vagyok ;)

2015. máj. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!