Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán vagy körzeti nőgyógyászt...

Magán vagy körzeti nőgyógyászt érdemesebb választani Budapesten, ha az egészség az első és nem a pénz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes körülnézni a körzetinél, semmi különbséget nem éreztem a körzeti doki munkavégzése és a fizetős között, sőt, kevesebbet kellett várni, de az igaz, hogy nálunk 6 dokiból 4 elviselhetetlen, szóval érdemes tájékozódni mielőtt mész.
2015. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos az SzTK-ban általában el is követnek mindent a doktor "urak", hogy áttereljenek a saját magán praxisukba.
2015. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magánpraxis. Nem kérdés.
2015. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy egészség szempontjából. Orvos-orvos, a magán is sok esetben körzetiben is dolgozik, alaposan utánajártam ,amikor bőrgyógyászhoz-sebészhez kellett mennem.Mégis magánorvost választottam, most viszont a fogorvos következik :D Érdekes, sokan írták , hogy a Szentkirályiban mé jobb is az ellátás, mint egyes magánklinikákon, visszagondolva, a bőrgyógyászt is elintézhettem volna körzetinél. Ha csak az egészség fontos, menj nyugodtan körzetihez, én azért szeretek jobban magánorvoshoz menni, mert nyugodtabb a légkör, jobban érzem magam, de kétlem hogy az ellátásban lenne különbség.
2015. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!