Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba miatt késhet a...

Hüvelygomba miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Lassan 10 napja késik a menzeszem. Húsvét előtt szedtem össze egy jó kis gombát, így gyógyszer hiánya miatt kicsit elhúzódott. Később úgy tűnt, hogy elmúlt, azután megint folyni kezdtem. Az első észlelésre rá így kb két hét telt el,mire bettem egy egyéjszakás 500mg-os hüvelykapszulát, ez kb 3 napja volt, azóta minden problémamentes, de még mindig nem jött meg. 1 hónapja szedek napi 200mg c-vitamint, plusz a gyümölcsök,zöldsége, és fogyókúrázom is. Lehet, hogy egyáltalán peteérésem sem volz múlt hónapban? Azért nem jött meg? Vagy valakinek olyan tapasztalata van, hogy a hüvelykapszuláktól késsen? Örülnék a segítségnek :D 21/l
2015. ápr. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, a gomba miatt nem késik.

A diéta miatt akkor már inkább.

2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hüvelykúptól nem késhet. Terhesség? Stressz?
2015. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak nem eszel, vagy szedsz valami csodaszert a fogyásra: mert attól is lehet.
2015. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!