Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csupa kék és lila eresek a...

Csupa kék és lila eresek a lábaim. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Mindkét lábam tele van ilyen kék lila színű kis erekkel és egyre több van. Van rá valami megoldás, hogy ne legyen ennyi? Próbálok sokat mozogni, de mintha még több lenne... Normális ez ennyi idős korban?
2015. ápr. 23. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hordj szoros cipőt, zoknit, gatyát, ne rakd keresztbe a lábad és ne állj sokat.

Ha ez megnyugtat nekem is vannak már kb 11 éves koromtól. Szerintem attól, hogy mindig szétrúgták a bokám focizáskor...

17/L

2015. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyásznak mutasd meg és sebésznek (érsebészet lesz a kompetens).

Ha monderntánc tréningre jársz (jazztánc) az jó neki, illetve ha függőlegesen fölteszed napi 20 percre a falnak támasztva. Hogy visszafele legyen a gravitáció, mint egész nap. Érted.

2015. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyészséges vagy?
2015. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A családban is mindenkinek visszeres szinte... de ennyi idősen nekik még nem volt. Múltkor voltunk orvosnál vele de azt mondta ez nem nagy probléma.
2015. ápr. 23. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Küldenél róla egy képet?

-Orvosira járok :)

2015. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rutascorbint szedhetnél megelőzésre. Sajnos ez genetika.
2015. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
orvos látta már?
2015. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Én szedtem, de abbahagytam, mielőtt bármit segített volna, mert erős fejfájást okozott a Rutascorbin. (Nem vagyok fejfájós egyáltalán.)
2015. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!