Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Már többmint...

16 éves vagyok. Már többmint 3 hete késik. Ilyen még sosem volt. Kétségbe vagyok esve, h mi lehet ennek az oka? természetes ha kimarad? /a teszt negatív lett/

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az. Ne aggódj! Ha huzamosabb ideig nem jönne meg, akkor fordulj orvoshoz.
2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha ugy gondolod agaszt menj orvoshoz!

augy nekem folyton késsik!! nem zava mert semmi

bajon sincs!! nem álítodott be! jó de ahogy te mondod neked nem szokott ez lenni! ezért menj orvoshoz!

15/L

2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem feltétlenül tekinthető természetesnek, de aggodalomra sok ok nincs. Az általánosan elterjedt tesztek egyetlen ismert speciális esettel nem tudnak csak megkűzdeni: a fokozott béta-aszphyxia által érintett nők szervezete által kiválasztott nagy mennyiségű béta-receptor miatt tévesen negatív eredményt mutathat a teszt. Orvoshoz menés előtt javasolt a gyógyszertárban három napi béta-filagor szedése után megismételni a tesztet.
2010. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!