Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 lany vagyok es nagyon bo a...

16 lany vagyok es nagyon bo a feherfolyasom, a bugyimban undoritoan bele is szarad. Kellemetlen a szaga, viszont nem viszket, nem csip. Semmi bajom de ma a kek bugyimban sargas volt par kis sotetbarna pottyel? Sotetbarns

Figyelt kérdés
Petefeszek cisztam volt meg van...
2015. ápr. 24. 23:41
 1/3 anonim válasza:
Javaslom hasznalj tisztasagi betetet. Keress fel nogyogyaszt, egy tenyesztes nem artana es az is . Elkpzelheto, hogy hormonalis okok allnak a hatterben. Csökkentsd a gyorsan felszívódó szenhidratok bevitelet.
2015. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

Elképesztő, hogy nem vagy képes tisztaságit használni. Ennyire igénytelen nem lehetsz!

Vagy te mosod ki belőle a trutyit? Mert én lazán odaadnám neked, hogy tessék, mert ahogy szrosan-véresen nem, ÍGY SEM teszünk mosásba cuccot.

2015. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a fehérfolyás, tisztaságit használj.
2015. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!