Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég sűrű fehérfolyásom van...

Elég sűrű fehérfolyásom van és kellemetlen szagú is, nem viszket meg semmi és nagyon zavar, pedig az intim higéniára nagyon figyelek mégis lehetséges hogy valami fertőzés, vagy mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem "menj nőgyógyászhoz" válaszokat kérnék
2011. aug. 17. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

vagy a túlzott higénia okozza vagy nincs rendben a hüvelyflórás, nem elég savas a hüvelyed

próbáld ki a Vitagyn C hüvelykrémet

2011. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért nem kérsz olyan válszokat? Ha büdös, akkor egyérteműen van vmi bajod. Nem tudunk távdiagnosztizálni, az orvosnak kell kenetet venni és kideríteni hogy milyen fertőzésed van.
2011. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ptecus41 válasza:

Irány a doki!

Intim segítség is megoldás - de ha nagyobb a baj, akkor a nődoki kikezeli.

Intim habot - nézz utána - használok, és megszűnt a sűrű folyás, nekem is volt sajna...

2011. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ptecus41 válasza:

Amikor valaki észreveszi ezeket a tüneteket, egyből vegyen valamit, ami megállíthatja a bacik további szaporodását!

Intim Segítséget vettem anno, és néhány órán belül elmúlt a viszketés, pár napon belül pedig a folyás is rendeződött.

Ha nagyobb a baj, és nem múlik, érdemes orvoshoz menni!

2011. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálam is ez volt a gond, el is mentem nőgyógyászhoz, de azt mondta hogy normális. Engem is nagyon zavar és nem tudom mit tegyek..
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*ez a gond
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!