Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek hány éves...

Lányok! Nektek hány éves korotokban jött meg először a menstruációtok, és hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek kínos szituban jött meg??
2010. febr. 21. 20:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
87%

11voltam.nyáron jött meg, ami nem a legjobb. Egydarabig paráztam rajta, de aztán megmontam anyunak.

L.14

2010. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, épp hazaértem a suliból, elmentem mosdóba és észrevettem. Anyu épp munkába volt, de felhívtam, hogy elbüszkélkedjek vele, hogy 'nagylány' vagyok:) örömködtünk, adott egy gyors telós útbaigazítást, hogy hol tartja a betétet, és ennyi volt:)
2010. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont a 13. születésnapomon jött meg, amikor indultunk tüzijátékot nézni...

hát mivel én mindig is szégyenlős voltam minden téren elég soká tudta meg, amikor egyszer átáztam véletlenül és megtalálta a gatyámat...

hát elég ciki volt, de azóta rájöttem, hogy tök természetes dolog:D

mivel nővérem van nem tűnt fel egyikőjüknek se ha eltűnt a betétből (egymásra gyanakodtak:D)

2010. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
21%
Nekem még nem jött meg 16F
2010. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem pontosan úgy történt, mint az utolsónál! 12.5 voltam, nem mondtam el. Csak egy fél évvel később. Igazából máig nem tudom, miért nem mondtam el. :)
2010. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Én tegnap lettem 14 éves. Nekem még nem jött meg, de már kb. 3 éve van fehérfolyásom, mostanában meg nagyon fáj a derekam, úgyhogy szerintem hamarosan megjön. Te már menstruálsz? 14/L
2010. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen, és nem mondtam el anyukámnak, mert nem vagyunk jóban, és szégyenlem, vagy nem is tudom. =( Pedig már lassan egy éve. Nekem is egyszer megtalálta a gatyám, de én azt mondtam neki, hogy a barátnőmnek adtam kölcsön, és Ő ázott át benne... Nem tudom, hogy mondjam el.. Pedig ideje lenne...
2010. febr. 21. 20:27
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Április 25.e volt,12 voltam,suliból jöttem haza,aztán amikor itthon elmentem WC-re,észrevettem hogy véres a bugyim.Először megijedtem,de szóltam anyunak,ő pedig elmagyarázott mindent,meg adott betétet.De elég rosszul érintett,mert utána még pityeregtem is egy darabig,hogy "kicseszett" velem az élet,és ezentúl pelenkával kell járnom:DÍgy utólag viccesen hangzik,de akkor nagyon rossz volt.Idén már 4 éve lesz,hogy megvan,és ma már teljesen természetesnek veszem:)

15/L

2010. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

12 és fél éves voltam. Hétvége volt, így otthon voltam amikor megjött, anyámmal elég rossz a kapcsolatunk és nem mondtam el neki, azóta sem...

Átszaladtam barátnőmékhez, neki akkor már pár éve megjött, ő adott betétet és látott el tanácsokkal.

2010. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

9 éves voltam amikor megjött először, közöltem anyuval kicsit sírdogáltam és a szavára kötöttem, hogy ne mondja el senkinek:)rég volt ma már jót mosolygok rajta:)

22 hetes kismama

2010. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!