Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek hány éves...

Lányok! Nektek hány éves korotokban jött meg először a menstruációtok, és hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek kínos szituban jött meg??
2010. febr. 21. 20:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem. Minek kell félni attól, hogy elmondd?? Mit paráztok ti a nagy semmi miatt?:D Ez nagyon gáz
2010. febr. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
12 éves voltam, és épp disznóvágáson voltunk a rokonoknál. Félrehívtam anyát, pont volt nála betét, így örültem, hogy senkitől nem kell kérnie, tehát titokban marad.. Csak annyira izgatott lett ettől, hogy a lánya nagylány lett, hogy az összes rokonnak, meg azok barátainak is elmondta... -.-" Alig égtem...
2010. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam, épp egy egyházi előadáson voltunk, nagyon kellett pisilnem hát elmentem és döbbenten láttam a dolgot, először azt hittem meghalok, de aztán beugrott, hogy húúú hát ez lehet az!!!! megjött. elkeztem bőgni felhúztam a bugyim és rohantam ki anyához, hogy elmeséljem a szörnyűséget. a fél terem minket bámult...az ...elég ciki volt
2010. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

Nekem 11 éves koromban.Halottak napján.Mentem haza a templomból és a wc-n vettem észre nagyon meg voltam ilyedve hogy mit csináljak vagy 20 percik ücsörögtem az illemhelyen és anya a fürdőszobában volt épp tette be a mosást és odamentem...anya....kérdezte:tessék mondtam..... meg minden és a végén kinyögtem.Aztán csak annyit mondott hogy majd ha kell betét emg ilyesmi akkor szóljak .

Figyelj nem olyan kínos ez mondd meg nyugodtan majd ellát jótanácsokkal,meg ilyesmi.Ha meg nem szeretnél olyat hogy tanácsokat adjon mondd meg neki!Légy vele mindig őszinte

2010. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen volt valami előjele a dolognak, akkor sírtam és elmondtam neki. Megvígasztalt mondta, hogy ezért kár sírni.

Másnapra elmúlt (anya csodát tett).

15 évesen jött meg újra és akkor már büszkén álltam elé:

"Anya megjött, s szükségem van pár dologra."


Először szeintem mindenkinek ciki..., ameddig rá nem jövünk, hogy ez az élet rendje, így normális!

26/L

2010. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen jött meg elsőzör... 17 vagyok most, és amióta megvan kéthavonta jön csak meg..
2011. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%

Nekem 12 évesen, anyával, vitáztam azon, hogy én már nem vagyok annyira kisgyerek mint ő gondolja, és viselkedjen velem úgy mint egy nagylánnyal. Erre anya mondta, hogy én még kislány vagyok. Aztán elmentem wc-re és szóltam anyunak hogy jöjjön, épp megjött. Tehát mégiscsak nagylány vagyok. :D

Mondta hogy nincsen semmi baj, bementünk a fürdőszobába és elmondott mindent, éppen ketten voltunk otthon. :) 13/L

2012. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

12 voltam, november 19.-e volt, és éppen a SPAR-ban voltam...

Azóta minden november 19-én eszembe jut.. most lesz 5 éve :)

2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
én 10 voltam!hát mondtam mosolyogva hogy anya megjött!és együtt sírtunk XDXd
2013. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!