Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok, mit csinál...

Ha szűz vagyok, mit csinál velem a nőgyógyász? Ha felnyúl a fenekembe az fáj?

Figyelt kérdés
Mindig fáj a hasam ha megjön. Az esetek nagy részében a gyógyszerek sem hatnak. Anyukám felvetette a nőgyógyászt, de félek.

2015. ápr. 26. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
A nőgyógyász nem nyúl föl a fenekedbe. Ne félj tőle. A szüzességed amugy sem a fenekedben van.
2015. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, iszonyatosan görcsöltem annak idején, mikor menstruáltam, 13 évesen kerültem ez miatt először kórházba. És nem, nem nyúlt fel a fenekembe, hüvelyen keresztül vizsgált meg. Csak nyilván nem úgy, mint azt, aki nem szűz. Írtak fel gyógyszert, ajánlották, hogy mielőtt megjön, az előtti nap kezdjem el szedni és akkor nem fog annyira vagy nem fog fájni, ha megjön. Csak ez nem jött be, ugyanis amióta menstruálok, soha nem napra pontos a menzeszem. Aztán végül a gyógyszer sem vált be, hanem injekcióm volt, három gyógyszerből összetevően, így azt gyümölcslével összekevertem és megittam, és az hatott, viszonylag hamar is. Aztán mikor elkezdtem nemi éltet élni, akkor pedig fogamzásgátlót kezdtem el szedni, nem ezért, hanem nyilván a nemi élet miatt a védekezésből kifolyólag, ami ugye kikapcsolja a normál ciklust és megvonásos vérzést okoz, aminél meg elmúltak ezek az erős görcsök. Illetve amikor már nem szedtem, mert babát szerettem volna, illetve később, szülés után sem volt már ilyen gondom, mert ezek az erős görcsök megszűntek.

Szóval igazából nekem sem fognak mást csinálni, mint írnak fel erősebb fájdalomcsillapítót.

Sajnos vannak, akik ilyenek vagyunk, hogy ennyire görcsölünk. Ezzel az orvosok sem tudnak semmit csinálni, mert ennek sokszor semmilyen szervi oka nincs. Max., aki már benne van a korban, tehát mondjuk 16-17 éves már, annak felírják a fog. gátlót. Ami nem jó, mert ha van valakinek problémája, azt elfedi, rendbe nem hozza. De nekem szerencsém volt, mert később tényleg nem voltak már erős görcseim.

2015. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

De olyan rossz, hogy mikor megvan nem tudok elmenni sehova. Nekem nagyon rosszak a tüneteim. Alig tudok menni, hányingerem van, felmegy a lázam..stb

És szoktak mondani, hogy csak az első nap fáj.. háát én nem tudom de nekem minden nap fáj

2015. ápr. 26. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvoshoz, es ha lehet, akkor gyerek nőgyógyászatra menjetek.
2015. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes. De lehet hogy hüvelyi UH is lenne.
2015. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De lehet hogy hüvelyi UH is lenne."

Szűz lánynak ezer százalék, hogy nem csinálnak hüvelyi uh-t! Te tudod milyen az? Mégis mit gondolsz, majd ott "átszakítják" neki a szűzhártyáját? Ugyanis a hüvelyi uh-val simán megoldható!

Ha csinálnak is uh-t, azt hasival fogják neki csinálni!

2015. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg kell védenem az előttem szólot bizony szűz lánynál is van aki megcsinálja a hüvelyi uh-t,nem egy szűz tini számolt erről be.


És bizony szűz lányt a nőgyógyász hüvelyen és végbélen keresztül is megvizsgálhat!

Valamint szűz lányokra is van kialakítva kacsa.Náluk egy rugalmas,nagyon vékony eszköz.



Jobb ha női orvost keresel,előtte kevésbbé kellemetlen levetkőzni!

És aki elkísér várjon meg kint a váróba,ez elég intim vizsgálat,ezt jobb ha orvoson kívül más nem látja,elég égő lenne.

2015. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! még várom őket!
2015. ápr. 27. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es ne mondj ostobaságokat!


Kérdező, ha szűz vagy, végbélen át vizsgál, de nem fáj, csak kellemetlen.

Nekem véres széket miatt kellett... nem volt leányálom, de azt a kb. fél percet kibírtam.


Amúgy milyen gyógyival próbálkozol? Mert nekem algofelx, és tsai nem, egyedül a no-spa hat... kivéve, amikor nem :D


De forró vizes palack a hasra, alma, sok víz/folyadék (akár lazítós tea), és pihi. Ja, meg mozogj, az segít - én mindig jobban éreztem magam a két órás vívóedésem után, pedig előtte ájulásközeli állapotban voltam.

2015. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a tanácsokat! :)
2015. ápr. 28. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!