Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki ha elájultam és...

Nagyon ciki ha elájultam és hánytam az első nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Először mentem és hát rettegek attól hogy bárki is lásson akárcsak fürdőruhában nagyon szégyenlős vagyok.8 évesen egyszer rám nyitott anyám a fürdőben és azóta rettegek attól hogy mások is lássanak. de muszáj volt elmenni mert anyu nem hitte el hogy szűz vagyok. Ő és a nővérem kísért el, tesóm be is jött velem,én kértem. de nagyon féltem már a beszélgetésnél sírva fakadtam,hánytam utána meg mikor mondta a doki hogy megvizsgál sírógörcsöt kaptam és elájultam. végül nem lett a dologból semmi. Utána elmentünk egy fiatalabb szintén női dokihoz, nála is végig sírtam de legalább megtudott vizsgálni. anyámat meg utálom hogy ennek kitett,megaláztatott és nem bízott bennem :(

2014. szept. 13. 15:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem, az a ciki, hogy ennyire nem normális a családod. Az orvosnak sem szabadott volna hozzád érnie, ha te nem akartad hagyni. Nagyon sajnálom :(
2014. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
az elsőnél a levetkőzésig sem jutottunk el, anyám meg kényszerített hogy menjek el. a második doki már valamivel jobb volt, kicsit közelebb állt hozzám korban de még ott is azt hittem elájulok előtte beszedtem nyugtatót is, pedig még sose csináltam.
2014. szept. 13. 15:47
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád a hibás, sajnállak miatta, hogy ilyen anyukát fogtál ki. Az hogy rosszul lettél nem ciki, én is sírtam már többször nőgyógyásznál, szerintem hozzá vannak szokva. De máskor tőlük ne félj annyira, mert nem esznek meg, hiszen arra esküdtek fel, hogy gyógyítsanak, nem arra, hogy meghánytassák a lányokat. :)
2014. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

"8 évesen egyszer rám nyitott anyám a fürdőben"

Na bumm -és mi a lófs bajod lett ettől? hány éves vagy?

2014. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

mit tudjam én trauma amit nem tudtam feldogozni hogy nagy játszásom közben anyám kisminkeli magát :D, de komolyan mondom nyomott hagyott bennem.

16

2014. szept. 13. 15:53
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Van az iskolában pszichológus? Jó lenne átbeszélni vele, mert nem olyan nagy a baj, mint amivé kinőtte magát benned. Sőt, tkp. nincs is baj. Érdemes lenne kigyógyulni ebből, és talán nem is olyan nehéz egy kis segítséggel.
2014. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
"nagy játszásom közben anyám kisminkeli magát " ezt nem értem :D
2014. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nem tudnák erről senkinek beszélni...

utolsó: minden gyerek játszik a kádban valamivel pl:játékok,samponos flakon stb.

2014. szept. 13. 15:59
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
És ez a trauma?:D
2014. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
az sokkolt engem hogy anyám rám nyitott, vagy nem tudom a lényege nem ez hanem hogy szégyenlős vagyok és kész
2014. szept. 13. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!