Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék vagy hormonzavar...

Terhes lennék vagy hormonzavar? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval olyan helyzetben vagyok,hogy a menstruációm késett és 1 hét után úgy jött meg, hogy orgazmusom volt és utánna..ami kb.fél napig tartott! Azóta eltelt még 1 hét úgy, hogy minden reggel hányingerrel keltem majd a hét 6. és 7. napján hánytam egész nap! Nem kívántam semmi ennivalót még a szagoktól is rosszul voltam! Ma elmentem nőgyógyászhoz és holnap csinálnak egy vizelet tesztet amiből kiderül, hogy terhes vagyok-e vagy sem! Viszont én nagyon nem akarok az lenni és nem birom kivárni ezt az 1 napot sem. (egyébként volt olyan mikor nem védekeztünk, szóval jogos a félelmem) Aki esetleg volt ilyen helyzetbe és nem terhesség okozta neki a tüneteket akkor az írja le, hogy mitől volt neki! Hormonzavar is lehet talán én úgy hallottam! Köszönöm, ha végig olvastad :-)
2015. ápr. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bemész a teszkóba és veszel 200 forintért egy terhességi tesztet...pisi...tadam kiderül
2015. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz még gyereket, akkor talán védekezz, és megkíméled magad a lábon kihordott szívinfarktustól.
2015. ápr. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Igen, lehetsz és meg is érdemelnéd, amiért ilyen felelőtlen vagy!
2015. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!