Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megjött, ma mégis...

Tegnap megjött, ma mégis inkább halvány rózsaszínes erős folyásom van. Mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel rendesen megjött a vérzésem, illetve kicsit kevesebb volt, mint első napokon szokott. Ma elmentem dolgozni, és olyan munkám van ahol nem mindig tudok kirohanni a mosdóba, ha érzem, hogy gond van, ezért betettem egy tisztasági betétet is. Na most napközben éreztem egy órával a tamponcsere után, mintha már teljesen tele lenne a tampon, és már szivárog kifelé valami. Vártam még egy picit, hogy el tudjak szabadulni a mosdóba, de nem vér volt, hanem nagyon halvány rózsaszínes folyás, de elég sok. Ez délelőtt volt, de még mindig ilyen állagú, színű, és mennyiségű.

Mi ez? Volt néhányszor már, hogy ilyesmi volt, de mindig csak a 3., 4. nap, amikor már kezdett elmúlni az egész, és sokkal kisebb mennyiségben.

Remélem nem kérdezek túl nagy butaságot, csak furcsállom.


2015. ápr. 29. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!