Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés és halvány pozitív...

Vérzés és halvány pozitív teszt? Lehetséges hogy mégis kismama legyek?

Figyelt kérdés

Pénteken kellett volna megjönnie, de szombaton kezdtem el vérezni. (Pénteken negatív volt a facelle teszt.)

Vasárnap reggel viszont teszteltem még egyszer, ugyanis a melleim nagyon fájnak, időnként hozzájuk sem lehet érni, csomó kis apróságon elbőgöm magam, illetve a hasam aljában olyasmit érzek, mint az első terhességemnél.

Gondoltam nem veszítek semmit egy teszttel, de a legnagyobb meglepetésemre halvány csíkos lett 1-2 percen belül, azt fotózni nem tudtam olyan halvány.

Ma reggel megismételtem a tesztet, és erősebb lett a csík, bár még így is halványnak számít.

Lehetséges hogy a vérzés ellenére mégis baba van? Valakinek lett már így babája? Azért nem értem, mert szerintem normál vérzésem volt 2 napig.

Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Még ma menj orvoshoz, nehogy elvetélj
2015. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is menj orvoshoz, én kimaradás előtt teszteltem pozit, picit véreztem rá 2 napra, és utrogestant kaptam, azóta 15 hónaposak a lányaim.


szóval nézzed rád a dokid!

2015. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van itthon utrogestanom, korábban írta fel az orvos, de aztán nem lett rá szükség.
2015. jan. 26. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
hát. én azért nem javaslom a csak úgy beszedegetését, minimum hívd fel.
2015. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na, most ezt miért is kellett lepontozni? :D istenem...
2015. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, erre én is kíváncsi lennék...
2015. jan. 26. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy hétig barnáztam azt hittem meg fog jönni közbe csináltam tesztet és gyönyörű pozi lett..másnap egyből doki..utrogestan ..:)
2015. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!