Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap az egyik mellemen (a...

Tegnap az egyik mellemen (a bimbó körüli sötétebb részen) észrevettem egy pici, véres sebet, a másikon meg csak egy kisebb dudor van, ami fáj, ha megnyomom. Mitől lehetnek ezek? Lehet ugyanattól? Fertőzés? Vagy micsoda?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kép?
2015. ápr. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

1-es!

Ha csak ezért regiztél ide, hogy más lány melleinek képéért kunyeralj, hogy aztán arra recskázz, akkor jobban tennéd, ha törölnéd a fiókod és elmész szépen a fekete gyászba!

Egy lány nem fog neked engedelmeskedni, arra mérget vehetsz!

Perverz d1sznó!

2015. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*kunyerálj
2015. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,


nőként kérdezem tőled, mégis hogy a jó Úristenbe lehetne megmondani valamiről hogy micsoda ha arról scak leírás van???

2015. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es!

Te is hibás vagy, hogy nem publikáltad ki a neved, hogy az első válaszoló, vagy a kérdező megbizonyosodjon arról, hogy te tényleg lány vagy-e.

Mert sok itt a kiéhezett pulikutya, akik azért jöttek ide fel, hogy a lányok mellein élvezkedjenek.

Máskor legyen eszed!

2015. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello. Első válaszoló vagyok. Ennyiből amennyit leírt senki sem fogja meg mondani mi a probléma, remélem ezt a kérdező is tudja. Nem azért regisztráltam, hogy "recskázzak" női mellekre, főleg azért sem, mert nem férfi vagyok.
2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!