Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nagy kosárral, kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy kosárral, kisebb mellel = minden látszik! Ugye szándékosan csináljátok?

Figyelt kérdés
Sokszor látok buszon olyan lányokat, akik merevkosaras, de a mellüknél jóval nagyobb melltartót hordanak, ami csak arra jó, hogy távolabb tartja a pólót, és a mell teljes egészében látszik "jó" szögből. Ezt, Ti lányok, mennyire csináljátok tudatosan? Nem panaszkodom, szívesen nézegetek bimbós cicit, de néha olyan szolíd lányok teszik ezt, hogy elgondolkozom, vajon ennyire naivak, és nem is tudják, vagy csak ott rejlik bennük a kisördög.

2012. júl. 3. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
31%
azért hordanak nagyobbat hogy az emberiség azt higgye h neki nagy melle van :)
2012. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Azért csinálják, mert azt hiszik, hogy ettől nagyobbnak tűnik a mellük. Meg mert ostobák. De lehet, hogy a kettő összefügg. Arról tudnak, hogy látszik. Arról általában nem, hogy ostobák.
2012. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Sajnos sok lány ezt teszi, de szerintem hülyeség. Én soha nem hordanék nagyobbat, mint amekkora a mellem, mert fölösleges.
2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
szerintem mert ha felveszik és állnak benne akkor lehet úgy tünik mintha passzolna de ha előredől vvagy leül eláll én is jártam így de nem is hordom azt a melltartót ez általába azoknál van akinek annyira kicsi a mellűk h szinte nincs is és egy vastag szivacsosat vesznek fel... ennél nincs gázabb akkor hordjon olyat ami a mérete
2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és én sem értem..én nem hordok a melleimnél egy kicsivel sem nagyobb melltartót..igaz,hogy egyáltalán nem nagyok,de az meg mivel lesz jobb ha még csúnya is lesz és a merevítőtől meg el is áll?szerintem azért csinálja a lányok többsége mert az hiszik,hogy a fiúknak ez bejön pedig szerintem egyáltalán nem jó.Vagy azért is csinálhatják mert szégyenlik a saját adottságaikat és inkább nyilvánosan csalnak a saját tudatukban mint hogy meg mutassák az igazit amijük van.

17L

2012. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én ismerek olyat is aki harisnyával tömi ki és kb 70a-s melle van de kb 80 B nek tömi ki és így pasizik csak azt nem tudm akkor mit csinál ha lekerül róla a melltartó...
2012. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak pasik válaszoltak, akik úgy érzik, hogy ők lányok. :D A szégyenlős dolog bennem is megfordult, de nem mond ellent az, hogy szégyelli, hogy kicsi azzal, hogy közben az egészet láttatja, gyakorlatilag mintha meztelenül lenne? Ráadásul itt nem mindig kicsiről beszélünk. Pl. 75B-s melllel semmi baj, de ha 85C-s melltartóba teszi, nem kell sok fantázia, hogy lássam minden porcikáját! :D
2012. júl. 3. 23:13
 8/23 A kérdező kommentje:
*annak
2012. júl. 3. 23:13
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és szerintem ez nem tudatos. Nagyon sok nő nem tud rendesen melltartót választani, nem vágja a méretezést, vagy egyszerűen nem tudja, hogy kellene állnia rendesen. Szerintem inkább ez a tájékozatlanság áll mögötte, mint az, hogy azt akarják, nagyobbnak tűnjön.
2012. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege inkább arra vonatkozott, hogy az tudatos-e, hogy ilyen szinten betekintést engednek... (csak azért írom, mert sok válasz kicsit mintha elcsúszott volna kicsit a tűnjön nagyobbnak irányba)
2012. júl. 3. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!