Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma van az első menstruáciom...

Ma van az első menstruáciom 2. napja. Tegnap meg nem is volt rendesen. De ma elég erős vérzesem van ahoz kepest hogy eloszor. Ez baj? Felek.

Figyelt kérdés
Amikor ulok az oke de ha felallok akkor jon egy nagy "loket".Es alvadt ver is jon
2015. máj. 2. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes, nyugi! Gondolom betétet használsz, ezért érzed ennyire. Esetleg megpróbálhatnád a tampont, mert annál nem érzed a "löketet", csak ha már nagyon megszívta magát.
2015. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek gyenge az első mensije.Nekem se volt az,körülbelül ilyen volt mint neked.A nagy löket azért van mert mikor ülsz nem tud kifolyni a vér,és amikor felállsz egyszerre folyik ki azért érzed.Használj nagy betétet a balesetek elkerülése miatt.Minden rendben veled csak még szoknod kell. :)
2015. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Totál egyetértek az elsővel, énis a "löket" miatt váltottam tamponra. Nekem a 2. és 3. napokon annyi vér jön ki egyszerre, hogy a betét nem bírja elég gyorsan felszívni és folyik mindenfelé... A tamponnal ilyesmi nem fordul elő. Amióta tampont használok, nem lesz véres a bugyim. Persze azért betét is van alatta a biztonság kedvéért.
2015. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!