Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm első napján el...

Menstruációm első napján el kezdtem szedni fogamzásgátló tablettát, de még mindig vérzek. (10. nap) Attól még véd rendesen?

Figyelt kérdés
Betegtájékoztató szerint első naptól véd ha a ciklus első napján kezdem el szedni. Valamint tudom, hogy a vérzés első hónapokban normális lehet, a védelem érdekel.
2015. jan. 9. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy vérzel és mellette szexelsz? :-(
2015. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En ugy tudom h egy honap mire hat a fogamzasgatlo. De ne kovezzetek meg h nem igy van.
2015. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban normális a pecsételő vérzés. Ha utána sem múlik el, akkor vissza kell menni a nőgyógyászhoz. Ha a betegtájékoztatóban úgy van leírva, hogy első naptól, akkor elviekben tényleg véd, maximum egy hetet várnék a helyedben (de az már letelt). Szóval most már véd elméletileg rendesen.
2015. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ömlik belőlem.. Alig pár csepp, szex közben nem is venni észre, de attól még van.

Köszönöm a válaszokat! Igen, egy hetet azért vártunk.

Ma voltam nőgyógyásznál, mondta hogy persze, hogy véd így is, viszont megyek vissza majd további vizsgálatra biztos ami biztos.

2015. jan. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!