Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb oldali petefészek és...

Jobb oldali petefészek és alhasi fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Menstruáció harmadik napjánál járok. Szerencsére amióta megjött sosem volt gondom a hasfájással, sosem fájt, de ma valamiért nagyon elkezdett görcsölni,lábra állni nem tudtam, majdnem hívni kellett az ügyeletet. Az alhasamból kiinduló kisugárzó fájdalom volt. Nem rég pedig raktam fel a tampont, már majdnem fent volt rendesen, de amikor myomtam még fel, a jobb petefészkem elkezdett fájni. Kicsit visszább engedtem akkor elmúlt, mikor újra megcsináltam, akkor megint fájni kezdett, de csak a jobb. Mitől lehet ez? 16/l

2015. máj. 2. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges ok a felfázás, a petefészek gyulladás, de ha előtte nem fájt és nem voltak más tüneteid, akkor nem hinném hogy erről lenne szó. Szóba jöhet petefészek ciszta is ami a menstruációd alatt fakadt ki, vagy épp a tamponnal segítettél neki kidurranni, esetleg csak megnyomtad.

Minden bizonnyal ez történt, de 100%os választ csak az orvos adhat, úgyhogy spuri hozzá!

2015. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, ment a zöld mancs :)


Nem igazán akarok nőgyógyászhoz menni :/

De ma már nem éreztem

2015. máj. 4. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!