Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom féle, lehet...

Alhasi fájdalom féle, lehet petefészek vagy méhgyulladásom? Vagy milehet ez?

Figyelt kérdés

Kb egy hete égni kezdtek a kis ajkaim és a csiklóm, kicsit a hüvely bemenetem is. elöször megilyedtem de aztán rájöttem, hogy valószínűleg az új fajta wc papírtól van. nem használtam elmúlt. vasárnap görcsölt az alhasam és fura diszkomfort volt a hüvyembe ettől megilyedtem nagyon. hétfőn elcsattogtam a korházba. de eddigre már minden tünetem megszűnt. ott a nővér az ügyeleten úgy beszélt velem mint egy hülyével és közölte, hogy ambulánsan csak nagyon sürgüs eseteket kezelnek annak érzem-e magam. akkor nem volt tünetem és úgy megalázott, hogy inkább eljöttem. napokig nem volt baj de csütörtök esete megint fájt az alhasam. ma elmentem volna magándokihoz de nem volt ott rendelési időben. az ott lévő alkalmazlttól mevtudtam, hogy ilyen nagyon ritkán van és elnézést kért, hogy feleslegesen mentem. az alhasam fáj, illetve furcsán zsibog, néha csak a jobb csípőmnél érzem, nem vagyok benne biztos, hogy nőgyógyászati jellegű fájdalom, nagyon változó néha mi.tha a hólyagom fájna csak. most a hüvelyemben is kellemeetlen kicsit égő érzésem van. kedden rendel megint a magándoki. de ki vagyok akadva, hogy hol elmúlik hol visszajön. nem tudom pontosan meghatározni, eddig rossz nődokis élményem volt csak (sztkban)


terhes nem vagyok

tartózkodtam a szextől is

kóros folyásom nincs

se lázam

talán kicsit fáradékonyabb vagyok de nem sokkal

a pisilés nem fáj nincs kalsszikus felfázásom de néha ha rám jön egymás után sokszor kell pisilnem.


meg vagyok ijedve és tanácstalan vagyok valami ötlet?



2015. febr. 21. 03:56
 1/6 anonim válasza:

Ha nem nőgyógyászati, akkor a nőgyógyász majd beutal oda ahovaenned kell. Pe parázz rajta annyit, mert csak rosszab lesz.

Nőgyógyászhoz pedig csak magánrendelésre menj ha megteheted, mer a korházi nagyon rossz. Jobbulást!

2015. febr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:(


menj magánrendelésre...ha tudsz! :(


addig próbálkozz rengeteg folyadék,tea ivással.... :(

2015. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel pedig orvoshoz kell menni.

Ez nagy valószínűséggel egy hüvelyi fertőzés, ami elég jól eldurvult és okozott egy gyulladást.

És ki kell javítanom a nővérkét, ugyanis ez speciel nálunk a kórházban, egy fertőzés-gyulladás sürgős esetnek minősül, ugyanis simán lehet a vége egy petefészek vagy méhgyulladás. Mármint egy kezeletlen fertőzésnek.

Ha a kórházban sajnos nem jártál sikerrel, akkor privátba menj el sürgősen.

2015. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Legkorábban hétfőn tudok csak elmenni (sztk ügyelet). Addig valamilyen tipp sok folyadékon kívűl?


Eléggé félek, hogy megint bunkók lesznek velem, nem tudok megalázóbbat annál, hogy egy teli folyosón nyilvánvalón hangosan arról magyaráznak mennyire elfoglalt az orvos és ne vegyem el a sürgős esetektől az időt.


Azaz igazság, hogy rettegek oda menni de ez már nem játék így.


Egyébként mindez szép új kecskeméti kórházban történt.

2015. febr. 21. 09:16
 5/6 anonim válasza:
esetleg felfázás? nem vagyok biztos benne, de a leírtak alapján ez is szóba jöhet
2015. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak, hogy itt legyen, ha valaki ide téved hasonló gondokkal. Elmentem dokihoz amint tudtam, de végül nem az sztk-ba, hanem magánrendelésre, alaposan megvizsgált és nem talált semmi gyulladásra vagy fertőzésre utaló nyomot.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a segítséget!

2015. febr. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!