Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Páromnak egy hete viszket a...

Páromnak egy hete viszket a p. ncija. Megcsalhatott?

Figyelt kérdés

Egy hete nagyon viszket a párom p.ncija.

Nekem semmi bajom. Azt mondja, h vmi bnője mondta neki, hogy ez tőlem lehet. Mivel a makkon vannak olyan baktériumok, amelyek csak a nőknek okoznak tüneteket. Nekem is kezeltetnem kell magam. Ez mennyire igaz? Én nem voltam mással, ő megcsalhatott?

Nekem semmi tünetem sincs. Sosem volt semmi bajom.

Tünetek: viszketés állandóan, égő, csípő érzés pisilés után. Piros a hüvely kívül belül, megduzzadt.



2015. máj. 3. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fertőzések túlnyomó részét el lehet kapni millió helyen (nyilvános wc, strand, vagy csak a kezére került valahol a baktérium és a vécépapírral odavitte), nem kell hozzá megcsalás. Lehet, hogy te kaptad el és átadtad neki, lehet, hogy ő kapta el, mindenesetre mindkettőtöknek be kell szedni az antibiotikumot, amit majd felír neki a nőgyógyász, mert különben visszafertőzheted.
2015. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat. A női nemi szerv érzékenyebben reagál fertőzésekre. Ezeknek a fertőzéseknek a nagy része nem (csak) nemi úton terjed. Pl. nyilvános wc, munkahelyi wc, nem tiszta kézzel cserél tampon, sőt hormonális dolgok is okozhatnak hüvelyszárazságot és viszketést. Lehet felfázás is.


És igen, a partnert is kezelni kell sok esetben, mert visszafertőz, még akkor is, ha nála nem jelentkeznek panaszok.


Azonkívül, tapasztalat, nálam mensi után van ilyen, akkor az intenzívebb nemi élet után ugyanezek a panaszaim vannak.


El kell menni dokihoz, akkor volt megcsalás, ha klasszikus nemi betegséget állapítanak meg, de az nálad is okozna tüneteket előbb-utóbb.


Csak ebből megcsalásra gyanakodni értelmetlen dolog.

2015. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

több "klasszikus" nemi betegséget is el lehet kapni ártatlan módokon.

szóval inkább beszéld meg a barátnőddel, mi a helyzet, ha bármi felmerül, mint hogy vádaskodsz.

2015. máj. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
E-coli baci a végbélből ha a barátnőd tangát hord.. Se perc alatt saját magától megfertozodhet. De a gombához is elég egy legyengült immunrendszer ugyanis a szervezetben alapból megvan és maguktól el tudnak szaporodni. Ez nem azt jelenti hogy megcsalt. És sok olyan van ami neked nem okoz tünetet csak a nőknek.
2015. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász azt mondta a rádióban, hogy tudják, hogyha X vagy Y fertőzéssel jönnek, akkor melyik bp-i uszodában voltak. Ugyanis vannak kiírthatalan fertőzések, és teljesen ártatlanul is el eleht ilyet kapni.
2015. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell férelépni,se sex.

A hüvelyben,makkon,szájban van candida gomba egészséges mennyiségű.A nők nagy %-ékának az élete során legalább egyszer ez túl szaporodik éx gombát kap el.

Canesten krém+kúppal kezelje.

Gomba kialakulhat megfázástól,erős antibiotikum használatától,közôs törôlközötől,közös zuhanyzókban,nyilvános wc-ben hiaba nem ülsz rá könnyű fertőzéseket elkapni.


Ha borotválja ott magát és nem fertőtlenítette le a borotvát attól is stb

2015. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Te is vegyél vény nélkül kapható a gyógyszertárba canesten krémet,azzal kend a makkod.Használd legalabb 2 hétig és ez idő alatt semmi sex,kêzi munka(mert a kéz átlal is vissza lehet fertőzni),csak önmegtartoztatás.
2015. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!