Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hogy mondjátok a...

Lányok, ti hogy mondjátok a barátotoknak meg, ha vmi féle fertőzést összeszedtek és esély van rá, hogy elkaphatta a párotok és szeretnétek ha kivizsgáltatná magát?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam nőgyógyásznál és kiderült, hogy fertőzésem van. Párommal voltam együtt, szóval valószinűleg elkaphatott valamit, de nagyon szégyelem előtte a dolgot. MIndeképp szólok neki, csak nem tudom hogyan mondjam, mert nagyon szégyellem, félek kiábrándult lesz. :( Ti hogy közölnétek ilyen esetben?
2010. febr. 22. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kerek perec megmondtam neki, hogy valami fertőzést összeszedtem sajnos, és jobb lenne, ha ő is megvizsgáltatná magát, nehogy komolyabb baja legyen. Ha szeret téged egészen biztosan támogatni fog, és kiábrándulás helyett inkább aggódni és félteni fog téged. Mondd el neki azt is, hogy sajnos a nők elég fogékonyak az ilyen jellegű fertőzésre, hiába figyelsz oda mindenre, és ez nem a higiénia hiányát jelenti. Úgy neked is könnyebb lesz meggyógyulnod, ha nem azon aggódsz, hogy a párod mit fog emiatt szólni. Szóval nyugi, meg fogja érteni:)

Jó egészséget.

22L

2010. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia.Ha a párod megértő ha nem mond meg neki mert lehet hote tehetsz róla lehet pont Ő vitt valami fertőzést az életetekbe.Ez lehetséges ugy is ha Ő wc használat elött nem mosott kezet és ugy végezte el a dolgát .Akkor hiába mos már utánna ha elötte megfogta a kilincset és már ez is elég hozzá hogy fertőzzön.Mi is voltunk hasonló helyzetben de ,vannak rossz minőségű wc papirok is és már emiatt is lehet.Mi mind a ketten kaptunk gyógyszert én méb plusz kúpot a párom meg krémet.Segitett.Ez lehet olyan tikitaki fertőzés hogy Te meggyógyulsz de Ő nem és ujra elkaphatod.Sok sikert.
2010. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én vettem canestent és mondtam neki h ezzel egy ideig kenegesd lécci magad, mert van vmi bajom, és nemlenne jó ha nekedis lenne.


kenegette magát készségesen és ennyi volt.

2010. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!