Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemreg volt menstruaciom a...

Pcgurukeresö kérdése:

Nemreg volt menstruaciom a megszokottnal rovidebb volt kb.2napig tartott azota eltelt 10nap es eros barna folyasom van. Baratommal lefekudtunk mar de remelem nem terhesseg. Valamit mondjatok legyszi. Masnal is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Bocsanat a helyesírasi hibakert stb. telefonrol irtam.:) 16/L

2015. máj. 5. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, föként ha nem, vagy nem megfelelöen védekeztetek. Vegyél egy tesztet minél elöbb.
2015. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es a tesztet mar most hasznalhatom is vagy varni kellene meg vele? de amugy a menzeszem megvolt 2-3napig ettol fuggetlenul lehetek terhes?
2015. máj. 5. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aktus után 10-14 nappal már kimutatja a teszt a terhességet.

Ha nem megszokott volt a vérzés, akkor a legtöbb esetben nem menzeszröl, hanem beágyazódási vérzésröl van szó.

Sok nönek a terheség elején több hónapig van több-kevesebb menzesz-szerü vérzése, ennek ellenére terhes.


Ha az utolsó együttlét óta eltelt legalább 10 nap, akkor mindenképpen tesztelj.

2015. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk utoljara eggyutt
2015. máj. 6. 11:27
 5/10 A kérdező kommentje:
de pisiles kozbe is van mikor faj, en nem terhessegre gyanakszom
2015. máj. 6. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Elöször tesztelj, mert ha netán terhes vagy, akkor legyen idöd/idötök meggondolni a továbbiakat.


2. Ha pisiléskor is fájdalmaid vannak, akkor menj el a háziorvoshoz, mert lehet hülyag/veseprobléma is mögötte, amit célszerü kezeltetni.


3. Ha rendellenes volt az utolso vérzésed meg most is barnás folyásod van, akkor nem ártana nögyógyászhoz fordulni, nehogy nagyobb baj legyen az oka.

2015. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első néha megbolygatja a ciklust, nálam is ez volt (bár nekem ugyanúgy 6 napig tartott, csak egy héttel hamarabb megjött).

Szerintem is tesztelj...

2015. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ekkora az eselye a terhességnek? mar mondhatni eleg reg elünk nemi eletet voltmar maskor is barna folyasom csak nem ennyivel kesobb, én inkabb felfázásra vagy valami huvelyi baktérium,vírusra gondolok mert utánna olvastam es ezekkel függ a legtöbbször össze
2015. máj. 6. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, csak tippelgetünk. Menj el dokihoz, ha biztosra akarsz menni.
2015. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elöször tesztelj, mert ha véletlen terhes vagy, akkor azt meg kel oldani.

Másodszor menj el nögyógyászhoz, és nézesd meg magad, hogy mi lehet a probléma.


Ugyanis így neten kereszül senki nem tud diagnózist felállítani, és minél tovább nem teszel semmit, annál nagyobb esélye van annak, hogy a helyzet rosszabbodik.

2015. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!