Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek folyamatosan van peteérése?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a 14.napon van ovuláció, de máskor is képesek a lányok teherbeesni. Olvastam, hogy a menstruáció előtti pár napban gyakorlatilag lehetetlen. Viszont tudok olyat, aki a menstruáció előtt egy nappal esett teherbe, másnaptól rendesen mensizett, aztán később észlelte a terhességet és a doki megállapította, hogy 6hetes (ami csak azt jelenthette, hogy a mensi előtti nap volt az a nagy nap).

Na most tegyük fel, hogy egy teljesen átlagos huszonéves lányról van szó. Lehetséges hogy folyamatosan volt peteérés csak volt hogy kevesebb és volt amikor több?


2015. máj. 7. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Két dolog van. Egyrészt előfordul soron kívüli, extra peteérés. Több oka lehet, például nemi izgalom hatására is előfordul. A tesóm így született :-) Szerencsére a szüleim nem bánták. Másrészt a spermiumok valamennyit tudnak várni.


A tényleges folyamatos peteérés szerintem nagyon kimerítő lenne a szervezetnek, de ezt csak gyanítom, nem vagyok orvos.

2015. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folyamatos nincs. De olyan van, hogy elobb vagy utóbb jön a peteérés illetve hogy egy hónapban kettő is megérik.

Mibol gondolsz ra?

2015. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!