Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki vett már neten fogamzásgát...

Aki vett már neten fogamzásgátlót és megjött a közti vérzése az azt jelentette hogy nem volt hamisítvány a gyógyszer?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Többet érne, ha elmondanád, pontosan milyen fogamzásgátlóról van szó, de még hasznosabb lenne felkeresned a nődokit.
2015. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem semmilyet. Csak gondolkodom rajta hogy a hamisítók vajon hogyan szereznek pénzt ebből. Mivel ha ugye valaki vesz tablettát és nem jön meg a vérzése a 7 napos szünetben vagy nincs pl mellfájdalma vagy nem enyhébb a vérzése az valószínűleg rajon hogy nem az volt benne amit hitt és többet nem fog vásárolni. Csak érdekelt hogy akkor miért nagy biznisz ez az egész neten vásárolt gyógyszer dolog.
2015. máj. 9. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni kitől, milyen cégtől vetted, de rendkívül veszélyes dolgot művelsz, az életeddel játszol. Még ha tyúkszemtapasz lenne... Ezeket a gyógyszereket többnyire nem ellenőrzi semmilyen gyógyszerhatóság és te sem fordulhatsz, még a sóhivatalhoz sem, ha majd évek után valamilyen ismeretlen okra visszavezethető bajod lesz. Itt nem egyetlen vevő csinálja a nagy bizniszt, hanem a sok millió vásárló. Ne gondold, hogy ezek azért olcsók, mert beérik kisebb haszonkulccsal. Mit gondolsz hová kerülnek azok a gyártási tételek, amelyek nem felelnek meg a nagy gyártók végső minőségellenőrzésén vagy valami ok miatt vissza kell vonni a forgalmazásból őket. Azt ne hidd, hogy megsemmisítik ezeket, dehogy, továbbadják továbbértékesítésre. Olyan ez, mint a kutyatáp: ami nem felel meg humán célra, az megy állati takarmánynak.
2015. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem vettem bár gondolkoztam rajta de inkább nem kockáztatnék.
2015. máj. 9. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából pont az vész el az Online gyógyszervásárlásnál, ami a legfontosabb: A neked leginkabb megfelelő és garantált minőségű gyógyszer. :(
2015. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz.. Csak azt nem értettem hogy lehet e egy tabletta véletlenül eredeti mondjuk valaki a gyógyszeriparban dolgozik és tud ki hozni de látom dz nem túl valószínű. Megha meg ia vannak a megfelelő tünetek :-\
2015. máj. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!