Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A PCOS és az IR is csak az...

A PCOS és az IR is csak az üzletről szól?

Figyelt kérdés

Érdekes, annyi nőt érint, de felmenve az oldalukra, rögtön a reklám: ezt vedd meg, azt vedd meg. Ingyen egy étrendet, semmit sem adnak sehol, a fb csoportban is a képedbe tolják, mit vegyél meg.

Nincs állami kórházban jó szakember, menj a magán nődokihoz, endokrinológushoz, dietetikushoz ide és ide, mert ott fizetni kell.

Létező betegség, nagy probléma, hisz a gyerekvállalást lehetetleníti, de épp ezért gerinctelenül lehúzzák a nőket anyagilag, és még játsszák a jótét lelket, hogy gyógyít, kezel téged, közben fizetsz érte egy halom pénzt.


2015. máj. 10. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem magánrendelésen kezeltek félre szóval... :-\
2015. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be, a másikon ki :)
2015. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez sok betegségnél van így. Endometriózissal pl azonnal mehetsz magánra és ott is csak kísérleteznek majd pár 100.000-ért felnyitna.
2015. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én Zalaegerszegen élek, és itt tényleg nem ért hozzá senki. Voltam nőgyógyásznál, endokrinologusnál és a sima hormon vizsgálaton túl egy terheléses cukor vizsgalatig jutottunk, terheléses inzulint már nem csinált a doki, nem is értette, hogy miért kérem. De barátnőm Szombathelyen ugyanígy járt. Teljesen kétségbe voltunk már esve, végül ő elment Budapestre magánklinikára, én meg csoda módon teherbeestem, és kihordtam minden gond nélkül. Az endokrinologus hozzáfűznivalója annyivvolt, amikor mentem, hogy teherbeestem, hogy biztos lombikon voltam. Jah és magánrendelésen voltam nála súlyos ezrekért. De ha valaki tud mondani Zalaegerszeg, Szombathely környékén olyan dokit, aki csinál terheléses inzulint és nem ír fel fogamzásgátlót, az kérem vagy itt vagy privátban jelezze felém.
2015. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó, épp ez a régió érint engem, pont ugyanannyi kilométerre lakom Zegtől, mint Szhelytől. És mindenki azt mondja, itt semmi sincs.
2015. máj. 11. 17:17
 16/17 anonim ***** válasza:

SZTK-ba járok endokrinológushoz, és meg vagyok elégedve vele :) A terheléses vérvételt is ott készítik pár havonta. Kardiológushoz is oda járok. :) Mindenki remek szakember. Egyedül a nőgyógyászom magán, de azért rá esett a választás, mert nála születtem anno 20 éve, anyukám nagyon őt ajánlotta, végül tényleg abszolút bevált. Hozzá járnék akkor is, ha SZTK-s lenne.


20l

2015. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen igaz :( Én is Pcos+Ir-es vagyok.. Sz@rnak rám az sztk-ban.. Bár magánban is csalódtam már, nem kicsit..
2015. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!