Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni visszatérő...

Mit lehetne tenni visszatérő hólyaghurut ellen?

Figyelt kérdés
Amióta szültem, sokkal több panaszom van odalent. Olyan,mintha hamarabb megtelne a hólyagom,hamarabb jelez. Sokszor ha legugolok fürdés után,megfigyeltem,hogy csöpögök odalent..olyan,mintha vizelet lenne..de nem is értem,miért csak akkor..aztán hamarabb felfázom elég ha csak zokniban vagyok,vagy nincsen rajtam derékmelegítú, úgy néz ki most meg fog jönni,de már megint gyakran járok pisilni,és sokszor van,hogy csak egy keveset tudok, van amikor meg normális mennyiséget. Urulógusnál már voltam, ő nem látott szervi elváltozást az ultrahangon, nem küldött tovább hólyagtükrözésre,meg nem is szeretném..antibiotikumot nem szeretnék mindig szedni,mert fájdalmam nincs,csak ez a kellemetlen gyakoribb wcre járás, és van hogy néha nem tudok olyan mennyiséget pisilni,mint korábban. Szeretnék teherbe is esni, amit kaptam teakeverék,abba van cickafark is, talán jót tesz a gyulladások ellen.Abban bíztam,hogy most is olyan tünetem van,mikor terhes lettem a lányommal, az elején gyakran jártam pisilni,de ez megint hólyaghurut lesz..

2015. máj. 11. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!