Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatékony megoldás krónikus...

Hatékony megoldás krónikus hólyaghurut ellen?

Figyelt kérdés
Agyamra megy, hogy hetente, havonta visszajön :( az urológus állandóan csak antibiotikummal töm.
2012. júl. 1. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj normális urológushoz, aki rendesen meg is vizsgál!
2012. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj másik urológushoz, kérj vizelet tenyésztést. Miután kiderült, hogy egyáltalán milyen baktérium okozza, megkapod a RÁ hatásos antibiotikumot. Egyébként még egy pár ilyen, és kórházban fogsz kikötni.

Én is így jártam,(vesemedence-gyulladás, 40 fokos láz) miután évekig szedtem mindenféle antibiotikumot, amit csak felírt a háziorvos. Ha nem kezelik rendesen továbbterjed. Szóval minél előbb menj el egy másik dokihoz.

2012. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
e-colim van és rengeteg antibit kiszedtem már,amit az urológusom irt fel. Figyelek a higiéniára és vigyázok az öltözködésnél, rengeteg folyadékot iszom.
2012. júl. 3. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, nekem is e-coli volt, kb. hetente visszajött.

De miután kórházban kikezeltek nem jött vissza. Lassan 7 éve.

2012. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!