Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatás után abbahagytam a...

Szoptatás után abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Ebben az esetben hogyan számoljam a mensit?

Figyelt kérdés

Szoptatás abbahagyása után spontán megjött a menstruációm. (Hónapok óta rendszeres. ) Voltam nőgyógyásznál, aki szerint valószínű, hogy volt peteérésem is.

Közvetlenül utána abbahagytam az Azália fogamzásgátló szedésétés, majd másnap ez újból meghozta a vérzést.

Pár napra rá már volt ovulacióm, mert ilyenkor sok folyásom van.

Kb egy hét múlva először fehér, krémes, két nap múlva pedig teljesen tiszta, gumiszerű váladékom volt, de csak egy alkalommal.

A kérdésem az volna, hogy mikortól számoljam a mensit.

Az sem kizárt, hogy sikerült teherbe esnem, mert van pár tünetem, de ez még ugye bármi lehet.

Esetleg a gumiszerű anyag, lehetett a beágyazódás jele? Azóta teljesen száraz vagyok.

Spontán már meg kellett volna jönnie, a gyógyszer szerint még van négy nap.

A tesztem egyelőre negatív.

Remélem, nem ez nem csak a hormonok játéka. :)



2015. máj. 12. 14:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, már kiderült, hogy mi van. Egyre több a tünet és már a tesztem is pozitív. Jön a baba!!! :)))))
2015. jún. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!