Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál leszbikusként?

Nőgyógyásznál leszbikusként?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál, de jövő7en megyek és izgulok kicsit. Leszbikus vagyok, van párkapcsolatom és nem tudom, hogy ezt pl kell tudnia a doktornőnek? Tuti zavarban leszek és ha pl kérdezi, hogy élek-e nemi életet, és ha igen kell-e gyógyszer, ha nem miért nem? Szóval elmondjam az elején, hogy lánnyal vagyok, vagy majd csak ha ilyeneket kérdez? Leszbikusok, nektek mik a tapasztalataitok? Nyugtassatok meg légyszi, mert ideges vagyok... A párom szerint mondjam el az elején, mert Ő is elmondta és akkor legalább hamar tisztázták, hogy mi a szitu. De Neki tök jó fej dokija van. Ellenben számomra furcsa lenne ugyan ahhoz menni, úgyhogy idegenhez megyek.

2015. máj. 12. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mondd el nyugodtan, nem árt, ha tudja a doki.
2015. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi, h szűz vagyok-e... sem az elsőnél, sem azóta sem véreztem, akkor sem, ha volt "behatolás". Az normális ugye? Nem kell feltétlenül véreznie?. Fájni fájt, de nem vészesen és csak az első néhány alkalommal.
2015. máj. 12. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ne aggódj, nem kell félni az orvosoktól. :)

Én is leszbikus vagyok, van barátnőm, de a szűzhártyám még meg van, pedig lassan 20 leszek. Nem sokára én is készülök nőgyógyászhoz..

Ja, és egészségügyis vagyok. :)

Szóval csak nyugodtan! ;)

2015. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megnyugtattál kicsit. Am én is eü-s vagyok/leszek. ;) De ettől még a nőgyógyászat az nőgyógyászat és izgulok :)
2015. máj. 12. 18:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez csak természetes. :)

Én sem szeretném, de a mi érdekünk. :)

2015. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles elmondani és igazából nincs is jelentősége. A szűzhártya nem számít, mert a doki látja, hogy miylen műszert használjon. Ha rákérdez a fogamzásgátlóra, akkor lehet mondani, hogy nem élsz vele.

A többi magánügy véleményem szerint.

2015. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezt elmondanod?

Ki a fenének van köze hozzá?

Ugyanúgy elvégzi a szűrést, mint egyébbként.

Nem vagy szüz, és koszönöd nem kérsz tablettát, mert utálod a hormonokat és gumival védekeztek. Ennyi.

2015. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóban, miért kell ezt az orvosnak elmondani?

Feltehetőleg a masturbálós szokásait se szokta az ember lánya részletezni...

2015. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem is elmondhatod, meg azt is hogy tejjel vagy tej nélkül iszod a kávét...
2015. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
94%

Szerintem mondd el, valószínűleg találkozott már leszbikussal a munkája során. Így mindenféle félreértést elkerülhetsz.

Én elmondtam a dokimnak. Egy pillanatra csodálkozott aztán elnevette magát és azt mondta, hogy " akkor legalább biztosan nem terhes."

Szóval szerintem ha rákérdez akkor semmiképp ne hazudj.

2015. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!