Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS? Most hova kihez kéne...

PCOS? Most hova kihez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

[link]

Én most szembesültem csak ezzel, és szinte minden tünet megvan nekem már vagy 14 éve. De most akkor mit kéne tennem? Kezelni kéne? De nekem nincs pénzem... hova mehetek pénz nélkül ezzel a gonddal?

Ha nem kezelik ezt abból lehet komolyabb gond?

30L



2015. máj. 12. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztk-ba is mehetsz. Nőgyógyászhoz. Csinál uh-t, megnézi a petefészkeket. Aztán elküld endodokihoz, sztk alapon minden ingyenes. Gyógyszerre kell majd csak költeni meg diétát kell követni illetve sportolni.

Hogy baj lehet-e... A sok kellemetlenség. És a baba sem akar majd jönni hiába próbálkoztok.

2015. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is minden tünet megvan mégis azt mondták semmi bajom.
2015. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól félek amúgy én is, hogy sztk-shoz elmegyek és megállapítja hogy semmi bajom, miközbe van bajom. Mert a nőgyógyász mindig úgy kezelt hogy sehogy, a gondjaim sose múltak el attól amit ő írt fel... a vizsgálat is rettenetesen fájdalmas. Aztán a kozmetikus is közölte hogy semmi gond azzal hogy szakállam nő, és szőrös a mellem, hasam... előfordul. Ja és szerinte normális a bőröm is, ami full pattanásos arcon, háton, mellkason. Ez már 9 éves korom óta ilyen. Szerinte semmiség, majd elmúlik... Csodás orvosok vannak errefelé. Félek is tőlük. :/
2015. máj. 12. 22:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint bőrgyógyász, nem kozmetikus... habár a kozmetikus sem jobb.
2015. máj. 12. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magánorvosoknál voltam, sajnos ott sem jobb a helyzet, hiába fizetsz. Igaz, hogy kedvesen beszélnek veled a pénz miatt, de le se szarnak. Azt tapasztaltam, hogy csakis akkor figyelnek rád, ha van egy orvos ismerősöd aki előtte intézkedik.
2015. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen vizsgálatokat végzett rajtad a nőgyógyász?
2015. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Merd a reggeli hodet teljes ciklusban és látszik belőle a peteérés. Pcos esetén el szokott maradni. A nőgyógyász nem tud leszarni ha úgy mész oda hogy nincs peteérésed. Ha pedig mégis van peteérés akkor csak túl aggodod. Ezt magadnak tudod követni.
2015. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!