Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy megjöjjön...

Mit csináljak, hogy megjöjjön végre?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál rendszertelen ciklus miatt, fogamzásgátlót írt fel. Sohasem volt rendszeres, most is kb 50 nap telt el az utcsó menses óta. Szeretném elkezdeni a tabletta szedését, mert állítólag ez javítani fog a bőrproblémáimon is, már annyira tele vagyok mitesszerrel, hogy az utcára sem megyek ki alapozó nélkül...
2010. febr. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

mi a kérdés?

igen irass tabit az helyreteszi a ciklust

barátnőm vagy 4 hónapon át nem menstruált nekem pedig 2 hetente megjött 2 hétre :/ mindkettőknek helyre állt a tablettától

20L

2010. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy mit csináljak, hogy végre megjöjjön? :)

Már megvan a tabletta, csak ugye nem lehet elkezdeni a szedést, amíg meg nem jön...

2010. febr. 24. 17:06
 3/4 anonim válasza:
várj
2010. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja hogy úgy

lehet hülye tanács de én ha nem kezdene el megjönni elkezdeném szedni rendesen csak ugy

majd helyre teszi és elöbb utóbb rendesen fog jönni

élsz szexuális életet? mert ha igen muszáj lez kivárni az első levelet

első voltam

2010. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!