Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyan filmet tudtok amibe a...

Milyan filmet tudtok amibe a menstruációról és arról hogy nők lettek, lesznek, világosítják fel a lányukat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább ajánlanám ha bemennél egy könyves boltba/könyvtárba és vennél/kölcsönöznél ilyesmi jellegű könyveket.Sokkal értelmesebb ez a fajta felvilágosítás, mint a film. Persze a legésszerűbb az lenne ha az anya leülne a lányával őszintén beszélni. Sokkal jobban elhiszi ezeket a dolgokat a tini ha azt egy olyan személytől hallja akiben bízik és tudja, hogy tapasztalt. Szóval filmet nem tudok, de az előbbi tanácsaimat érdemes lenne figyelembe venni. (Mellesleg gond van ott ahol nem mer az anya beszéli a saját gyerekével ilyen fontos dolgokról) :)
2010. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd már ki légyszives hetente.. Vissza kellene olvasni néha. Van egy kérdés, ugyanígy megfogalmazva..
2010. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyukám szivesen beszélne velem ilyan dolgokról csak én kínosan érzem magam akkor ezért keresek egy filmet vagy olyan valakit aki beszélne velem erről mert már menstruálok és szeretnék valakivel beszélni erről.:-)
2010. febr. 24. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
legelső vagyok :)Szerintem nem kell ezen parázni, hogy most mennyire kellemetlen meg ciki, bár tudom én is paráztam rajta régen. De hidd el az anyának ez is a feladata a sok közül. :) mindjárt utánna nézek a filmnek mert mikor mi bioszon voltunk anno akk néztünk ilyen filmet és tök jól bemutatott midnent. És ha gondolod akár velem is beszélhetsz, emlékszem mikor én az elején voltam a dolgoknak én is bizonytalan voltam. Am hány éves vagy? :)
2010. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Enegem is erdekelnek az ilyen filmek. Szivesen megneznek parat:)

15/L

2010. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 12 éves vagyok.
2010. febr. 25. 13:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha találtál akkor kérlek írj.
2010. márc. 1. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! Bár már régi a kérdés, de azért válaszolok. Én is 12 vagyok, érdekelnének ilyenek, de én se nagyon tudok.

Mondjuk az Anyád lehetnék című filmben van egy ilyen kis rész ( kb. 5 perces )az van benne, hogy a 13 éves lány elmondja az anyukájának, hogy barnás folt volt a bugyijában, elmennek betétet venni, stb...



Remélem segítettem, de majd írok :D


Mármint ha tudok...

2010. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!