Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el a páromnak...

Hogyan mondjam el a páromnak hogy együttlétek után fertőzésem van?

Figyelt kérdés

Lassan masfel éve vagyunk egyutt. es minden egyes alkalom utan fertőzésem van, rosszul vagyok, egy hétig a saját halálomat kívánom, inkabb mint meg egy órát betegen. Szex közben nincsen semmi baj, csodálatos. de az utana levo dolgok tudatában nincs nagy lelkesedesem...

Meg szeretnem kérni hogy o is szedjen gyógyszert ha az orvos felírja, vagy legalább krémmel kenje magat. nem egy egyszeru eset...ezért kérem a segítségeteket hogy milyen módon vezessem fel neki.



2015. máj. 14. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen fertozesrol van szo pontosan? Mert nagyon nem mindegy. Pl. Ha escherichia coli bacilustol szenvedsz (nem reszletezed de az pont ilyen...is lehet), akkor nem tole kapod el hanem onmagadat fertozod, nagyon nehez kiirtani. Majd irj ha ez a bajod leirom az osszes praktikat:-(.

Ha gombas fertozes akkor megintcsak lehet olyan hogy mindegy lenne ha neki is baja van magadat kellene jol kikuralni mert ez csak fellobbano es nem feltetlenul tole elkapott betegseg gondolok a candidara.

egyebkent teljesen jogos hogy egyutt kezeltessetek magatokat de ahhoz neked kell elmenni egy szuresre nogyogyasz es urulogus hogy pontosan milyen fertozesed van mi a korokozo. Arra pedig az orvos felirja a gyogyszert es te jelzed a dokinak hogy a parod is kezelni kellene o megmondja valoban igy van e es akkor neki is felir ellenszert. Es Kkor a baratodnak csak annyit kell mondanod, hogy az orvos ezt es ezt mondta. A ferfiak tunetmentesek sok nemi vagy hugyuti fertozesnel is ezert ezt is elmondhatod neki meg azt hogy o is elkaphatja toled (ha mar rad nincs tekintettel akkor ezzel lehet megijeszted:-)). jobbulast

2015. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A párodat is kezeltetni kell, mondd el neki ezeket a dolgokat őszintén. Lassan vezesd fel, és ne szégyelld! Ha fertőzésed van, ő is megfertőződött, vagy ő adta át neked, muszáj mindkettőtöket kezelni! És persze főleg kideríteni, mi a bajotok. Ilyenkor pontosan milyen bajod van?
2015. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

égő, viszkető érzés, nem tudok megmaradni egyhelyben. Pisiles utan alig elek annyira faj....(ez azt jelenti hogy nem tudok kiegyenesedni es bőgök kb fel órán at) es olykor ez az összes tünet egyutt egy hétig is eltart.

sajnos az utóbbi együttlét alkalmával történt egy apró malőr is es nem eleg hogy olyan rosszul vagyok hogy majd meghalok, de meg aggódom is. bevettem a 72 oras tablettát, de azon kivul hogy kicsit faj a hasam es közvetlen utana emelyegtem es szedultem semmi nem történt. (ugy ertem nem jött meg előbb, egy kicsi verzes se volt.

2015. máj. 14. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h allergiás vagy az óvszerre, vagy a latexra?
2015. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nemhiszem. voltam orvosnál es azt mondta hogy 100% hogy a párom fertőz vissza folyton. ez most akkor azt jelenti hogy megcsal?!
2015. máj. 14. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha előtted nem szexelt mással gumi nélkül, akkor nem akarlak elkeseríteni, de előfordulhat. Először azt kéne kideríteni, milyen fertőzés ez pontosan!
2015. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
en minden egyes fertőzés utan ki lettem kezelve. ha o megcsal, milyen betegségeket kaphatok el, ami biztosan arra utal? es ha nem csal meg a másik lehetőség mi? hogyan leszek mindig beteg?
2015. máj. 15. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ő is beteg, és nem lett kezelve, akkor mindig visszafertőz téged, ezért kell őt is kezelni. Sok probléma lehet: gomba, HIV, clamydia, stb.
2015. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

király...azért köszönöm a válaszokat.

ma megyek orvostól orvosig, remelem kiderül mi van...

2015. máj. 15. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg kérlek, mi volt!
2015. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!