Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzésem, ég, viszket...

Gombás fertőzésem, ég, viszket ott lent, de még sosem voltam 26 éves létemre nőgyógyásznál, és még szűz vagyok, nem is merek elmenni, mert kellemetlen? Milyen vény nélkül kapható gyógyszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Canesten, legalább 1,5 hétig. Ha nem múlik el, akkor viszont el kell menni. De valószinű segiteni fog. Én öreg róka vagyok ebben a témában sajnos, mert én meg állandóan ezzel küszködök.. És mielőtt valaki azt irná, hogy miért nem megyek dokihoz, ezerszer voltam, mindent kipróbáltam, és ezért is merem ajánlani, hogy kenegesd magad.
2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van canesten hüvelykúp is, 3 dbos, 3 napig napi 1et felhelyezel, és el is múlt :)
2015. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor uszodában szedhette dössze, a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, mert ő erős antibiotikumot ad asszem 4 db-os és a hatása garantált. SZövődmény se lenne jó, ha visszamaradna.
2015. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Canesten combit vegyél, 3,4 nap alatt elmúlik.
2015. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb, utóbb érdemes lenne egy szűrésre elmenned, majd keress egy női dokit!
2015. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem női orvoshoz mész, ma már nem olyan nehéz találni. Sokkal elviselhetőbb az egész procedúra.
2015. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gombád van, és az előttem szólók tanácsai jók. Székelés után ha tudsz mosakodj meg, és ne hordj tangát, mert az viszi a végbél környékéről át a candida gombát.
2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne félj a dokitól, azért biztosat csak ő fog mondani, gyerekek is elmennek orvoshoz felnőtt fejjel gondolkodj, mi lehet a legjobb neked. Találgatsz vagy biztosra mész. Meg lehet próbálni a canestent meg a candid plust de azért csak meg kéne nézetni egy tenyésztést nem?
2015. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt a gombád, túl vagy rajta?
2015. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Canesten, tejsav. Ha nem használ, akkor csak az orvos tud segíteni.
2015. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!