Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet már a gond? Mi...

Mi lehet már a gond? Mi okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Egy cseppet már kétségbe vagyok esve.

Nem értem,hogy mi lehet a gond.Van egy belső aranyerem,ami igen sokszor fájt,nyilallt,erre már elkezdtem szedni a Detralexet és aranyér kenőcsöt használok.

Viszont a nemiszervi feszítő érzés nem múlik,időnként elmúlik,totál tünetmentes vagyok.

Semmilyen más tünetem nincsen: se kellemetlen folyás,se szag, se viszketés,a hüvelybemenetem sem fáj,a pisilés sem fáj,nem csíp,nem kell 5 percenként mennem.Nem fáj az alhasam,csak a beleim rendetlenkednek,nem fáj a vesém,egyedül a farcsontomra szokott kihatni ez a feszítő érzet,ami elég kellemetlen.

A folyásom jelenleg teljesen egészséges: átlátszó fehéres bő,most vagyok félidőben.

Ha lefekszem egy idő után múlik,de ha reggel felkelek egy pár órára rá megint elkezdem érezni.

Tanácstalan vagyok,mert a nőgyógyászom sem talált se endometriózisra, PCO-ra vagy egyéb másra utaló jelet.Nincs méhnyakrákom,nem jött vissza a polipom.

Jó legutóbb még decemberben E colim volt,de az is elmúlt hála a gréfrut cseppnek illetőleg a Betadin hüvelykúpnak.A vérzésem teljesen egészséges,nem darabos,annyi hogy görcsölős vagyok nagyon.

Olyan mintha a hüvelybemenet felől feszítene valami,de semmilyen dudort nem érzek.Igazság szerint végbelem irányába is kihat,de már nem tudom,hogy honnan mi...

A legérdekesebb tényleg az,hogyha megpihenek vízszintbe, ez az egész elmúlik.

Csak normális válaszokat kérek, aki kiosztani akar kérem ne tegye,mivel eléggé kétségbe vagyok esve. Egy rakat orvost megjártam már...

Előre is köszönöm.


2015. máj. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a belső aranyér okozza ezeket a tüneteket, rendebjött már a kezeléstől? Sebész látta már az aranyeredet?
2015. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Látta igen,de egyelőre csak kúpot,kenőcsöt és Detralexet kaptam rá. Alapból a végbélből induló feszítés csökkent,de a nemiszervemen megmaradt..Ülni és állni is nagyon rossz vele. Olyan mintha húzná valami.

A borotválástól meg tele van ilyen kis pici pöttyökkel, gondolom apró szőrtüsző gyulladások.

A vizelés még mindig nem fáj,nem csíp,de ugye,hogy feszít odalent,érzékeny,így az sem annyira túl kellemes érzés.A vizeletemnek egészséges színe van, nincs benne genny darab...

2015. máj. 15. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a olyan húzó /nehéz/ érzés van a méhed, méhnyak környékén, akkor az nem az aranyértől van. Ez teljesen normális és alkati dolog. Főleg menstruáció előtti héten szokott jelentkezni.
2015. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A nemiszervem környékén érzem: a csikló,hol a nagyajkak, időnként a bemenetnél, a csiklónál. Folyton változó: van mikor jobban érzem,van mikor kevésbé.

De ezzel kb. 1,5 hónapja szenvedek,hogy időnként előjön. Gondoltam már mosóport allergiára is...

2015. máj. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!