Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akadozik a gépem rendkívül...

Akadozik a gépem rendkívül furcsa tüneteket produkálva, mi lehet a gond? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: rengeteget töltöget és akadozik a gépem, ami persze természetes jelenség egy rengeteg programmal telepakolt Windows mellett, az viszont már nem, hogy ezt annyira képtelen elviselni, hogy valahányszor olyasmit csinálok, amihez hang is kell (zene, youtube, játék), a hang is brutálisan elkezd akadozni, ha a feladatkezelő alig pár %-os CPU használtságot mutat éppen, akkor is (pl hallgatok egy dalt és ha ilyesmi történik, olyan, mintha akadna egy régi bakelitlemez, recseg-ropog, töredezik, belassul, elviselhetetlen). Régebben azt hittem, hogy túlmelegedés, de nemrég kapott új tápegységet a gép, a vinyókat szépen különválasztottam egymástól, nem melegedik túl a hardver. Talán valamelyik venti rossz? Mindenesetre tiszta belülről, nem áll méterekben a por, vagy ilyesmi.


XP-t használok, és egy lelőhetetlen virusirtót (MS Security Essentials), ami halálra idegesít, valami azt súgja, hogy az a gond, ezért említem meg. A konfigu korrekt, bár utoljára 5 éve számított csúcsnak, de azóta nem váltottam oprendszert, vagy ilyesmi, dualproci, van sok RAM, blabla.


Egyébként laikus vagyok, úgyhogy a tippeket légyszi emberi, és ne informatikus-nyelven adjátok, ha adtok. Köszi, ha igen.


2011. júl. 7. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán újrahúznám az XP-t és ettől teljesen rendbe is jönne a gép .
2011. júl. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

első körben próbálkozz ezzel.katt a Download locationsra.

2011. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ujra telepítés előtte meg formázás az rendbe hozza a vinyot
2011. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Telepítsd újra a gépet. És használj másik vírusirtót ,hidd el megtáltosodik a masina .
2011. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, de azt kifelejtettem, hogy tavaly pl. újra lett telepítve a rendszer és nagyon gyorsan visszatért a probléma, pedig full szűz XP volt.
2011. júl. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!