Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponnak a DM Jessa...

Első tamponnak a DM Jessa tampon jó? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Táncolok és hát ugye jön a nyár, fürdés stb. ... Szeretnék tampont használni és érdeklődnék, hogy a Jessa tampon milyen méretben, hányas dobozokban és milyen árban van. :-) (+általában mindig olyankor a legerősebb a mensim, mikor tornánk is van a suliban, és általában focizunk, és ott ugyebár sokat kell futni, van, hogy átázom (elég gyakran, az esetek kb 70%-ban) és úgy érzem, mintha mindenki engem nézne. )

#menstruáció #tampon #DM Jessa tampon
2015. máj. 15. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az OB minit ajánlanám. De menj el a boltba és vegyél 1-2 féle tampont a legkisebb kiszerelésben, próbáld ki melyik a jobb.

A kérdésben szereplőt még nem próbáltam, de többféle tampont használtam már. Márkánként eltérhet a méret és a kialakítás.

2015. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :-)
2015. máj. 15. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én OB-t használok, nagyon kényelmes. A silk touch borítás miatt nagyon könnyen felcsúszik. 18L
2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2015. máj. 16. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:
én eddig csak o. b. normált használtam. de pont az előző hónapban próbáltam ki a jessát, többnyire az ára miatt. jessa 650 ft 32 db. az o. b. -nak 650 ft 16 db. nagyon féltem hogy milyen lesz a jessa, de én semmi különbséget nem találtam.lehet hogy először tényleg minivel kéne próbálkoznod, meg azon van silk touch is, de ha később megy a normál én bátran ajánlom a jessát:)
2015. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :-)
2015. máj. 17. 21:29
 7/8 anonim válasza:
Jessa tampon nagyon jó, a Jessa normál kisebb mint az OB normál
2015. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a 80 db-os 1500,-
2015. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!