Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek bevált a tampon? Miért...

Nektek bevált a tampon? Miért kell a tamponnak mindenképpen olyan jónak lennie?

Figyelt kérdés

Aki használja, mindenki mondja, hogy ilyen jó, meg olyan jó, mindenki csak dícséri. Nekem viszont nem vált be. Más is van így, vagy én csinálok valamit rosszul?

Zavar, kényelmetlen, de feljebb már nem megy. elmozdul, ha járkálok vala, egy idő után olyan, mintha csúszni akarna kifele, leguggolni nem tudok, ha leülök, nyom. De feljebb tolni nem tudom, ha irányt változtatok, akkor sem. :/ Ob mini.

17/L



2011. dec. 21. 23:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%

Én is ugyanígy vagyok, mint te, de én már 21 vagyok. :)

15 évesen használtam először, azóta évente max. 1-2x, ha nagyon be akarom biztosítani magam.

Barátnőmnek szintén nem vált be, ő 20 éves, és a nővéremnek sem, ő már 26.

2011. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mennyit kísérleteztél a felhelyezéssel, de tuti nincs jó helyen, azért érzed kényelmetlennek.

Ha meg nem tudod feljebb tolni, az azért lehet, mert nem sikerült ellazítanod azokat a bizonyos izmokat, amiket kellene ilyenkor. Ehhez meg meg kell találni a megfelelő testhelyzetet meg technikát. (Tapasztalatból írom ezeket, mert nagyon sokat szerencsétlenkedtem) Nekem megérte, mert nagyon sokszor áztam szét hülye helyzetekben, és sokszor éjjel se tudtam nyugodtan aludni, míg betétet használtam.

2011. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Én meg pont a betéttel vagyok úgy, hogy baromi kényelmetlennek érzem, vigyázni kell hogy el ne mozduljon, és folyton tudatában vagyok annak, hogy épp megvan. Holott a tamponnal meg el is tudok egy pár órára feledkezni róla..

Felhelyezni nem tudtad, mivel ha jól csinálod, a hüvelyed egy olyan szakaszába kerül ahol alig érzel, szóval ezt sem kéne érzékelned. Pont ez a lényege, hogy akár úszhatsz is vele...Leülni meg aztán pláne tudni kéne.

De mindenkinek más válik be:)

2011. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
24%
Nem mindenkinek válik be, és nem is egészséges, mert nem tud rendesen kiürülni a vér a hüvelyedből.
2011. dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
07:14, te ezt hol hallottad ????
2011. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%
Ez köztudott tény! A tampon egészségtelen,mert nem tud kiürülni teljesen a vér. Ezért a tampon használók inkább éjszakára betétet használjanak! Amúgy kérdezz meg egy nőgyógyászt!
2011. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok: Nekem se vált be!
2011. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert béna vagy és nem tudod rendesen használni még nem kell azthinni hogy nem jó.Persze hogy nyom ha nem raktad fel elég mélyre.
2011. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld nem mindenki ugyan olyan! Nem mindenki tudja jól felhelyezni,mert nem olyan alakú a hüvelye! Mindenkinem más! Én sem tudom(és nem is akarom) használni és béna nem az akire mondják...Főleg ha a másikat ócsárolod!
2011. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem jól helyezed fel, ez a gondod. Amúgy ezen csodálkozom, mert ha rendesen vérzel, akkor könnyen a helyére csúszik. Főleg az ob mini... az olyan vékony kis semmi. De persze, az is lehet, h valóban képtelen vagy ellazítani az izmaid. Úgy meg igen nehéz feltuszkolni.


Nekem amúgy bevált a tampon. Sokkal kevesebb gond van vele, mint a betéttel.

2011. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!