Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Különös kis daganat nőtt a...

Különös kis daganat nőtt a nagyajkam mellé. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A nagyajkam mellett kívülről nőtt egy daganat, csomó, nem is tudom minek nevezzem. Először azt hittem, h szőrtüszőgyulladás, mivel borotválom ott. De miután elkezdett nőni és kb. most olyan borsó nagyságú, és nem akar elmúlni. Mi lehet ez? mitől lehet? hogy segítsek rajta?
2008. aug. 29. 22:32
 1/7 anonim válasza:
Lehet,hogy egy nemiszervi szemölcs.Menj el a nőgyógyászhoz!
2008. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted a combhajlatodban? Belül van a bőröd alatt? Ha igen, az nyirokcsomómegnagyobbodás. A bőrödre nőtt kívülre? Lehet még: a szeméremdombon is ki szoktak alakulni borsónyi csomók, a bőr alatt érezni, azok mirigygyulladások, 1-2 hónap alatt elmúlnak. Hogyan néz ki pontosabban?

Persze az ilyen dolgokkal indig orvoshoz kell fordulni.

2008. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bőröm alatt van, énis erre a nyirokcsomóra gyanakodtam. Ha nem múlik el pár napon belül akkor orvoshoz fordulok. Köszönöm a segítséget.
2008. aug. 30. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló vagyok. Akkor az valószínűleg nyirokcsomó. Minél hamarabb fordulj orvoshoz. Nem akarlak megijeszteni nagyon, de akár lymphoma is lehet, ezért hétfőn szerintem nézesd meg. Egyébként valami vírustól is megnagyobbodhat, csak akkor több lenne nagyobb nem egy.
2008. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, a Bartolin mirigy elzáródása. Előfordul és egy kisebb műtéttel eltávolítják, ami benne van. Nem azt mondom, hogy biztosan az, meg kell nézetni..
2008. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Bartholin mirigy a hüvely bejáratánál van!
2008. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem, kívül van a combhajlatnál. Egy kicsit azóta lappadt. Nem piszkálom, valami dokit felkeresek. Köszi
2008. aug. 31. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!