Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég nagy baj van a menstruáci...

Elég nagy baj van a menstruációmal ha ez az egyáltalán?

Figyelt kérdés
a dokimat hívtam de majd csak 1 hét múlva tud fogad szép ki maszek mi?! Olyan problémám van, hogy április 16 megjött a menstruációm ami igencsak fura volt nem görcsöltem pedig azt nagyon szoktam de enélkül nem éreztem semit szinte 1 db betét elég lett volna az egészre mert csak rózsaszín és barnás színű volt de a mennyisége olyan kevés volt, hogy elég let volna 1 db betét 6 napig!! Most meg május 5 én kezdet rózsaszín színű leni egészen 14 éig mert 15 én kicsit görcsöltem és jött egy kis vér 2 napi utána megint csak rózsaszín a mai napig!!! Nagyon bánt a dolog, hogy mi bajom van mert a férjemmel nagyon szertnénk babát 25 éves vagyok és félek tudna valaki valamit mondani vagy csak én vagyok ilyen nagy bajban :(

2015. máj. 18. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek valószínűleg megfogant a gyerek, és pecsételő vérzésed volt.
2015. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Lehet, hogy gombás fertőzésed van.
2015. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kis mennyiségű rózsaszínes vérzés lehet a beágyazódás kísérőjelensége, de ez az mondjuk a fogantatás utáni 7-11 nap környékén jellemző, és ne ilyen hosszú ideig.


Terhességi tesztet mikor csináltál utoljára?

2015. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha gombás lenék ami még soha nem voltam hála az nem viszked ne meg ott fent lenék a méhembe vagy hol segítsetek kérlek amíg nem fogad a doki
2015. máj. 18. 21:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Tesztet nem végeztem mert nem bízok benne egyszer csináltam még régebben ez egy rossz emlék negatívot mutatót pedig terhes voltam de nem vetem észre mert nem volt semmilyen jel és a végen az lett, hogy elvetéltem mert nem tudtam hogy állapotos vagyok szaunáztam mindig egy kád forró vízben fürödtem erős torna és 5 hetesben levetéltem pedig az volt minden álmom egy kis csöpség a mai napig de nem jönn
2015. máj. 18. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél egy megbízható tesztet. Kérd ki az eladó tanácsát.
2015. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és vérezgetsz az veszélyes, mert elmegy a baba. Tudnak adni hormon injekciót vetélés ellen. Nekem mikor ilyen problémám volt, akkor az ügyeletes kórház nőgyógyászatára mentünk el és ott adták be éjjel.
2015. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy írt és még jó tanáccsal is el láthatok ma reggel azt vettem észre magamon, hogy a hasam alján de inkább a bal felén egy kis fúra de mintha szúró fájdalmat éreznénk remélem az életem során majd azért is írhatok itt mert terhes vagyok és mindenféle jó dolgokat kérdezhetek a terheség el kapcsolatban nagyon várom azt a napot sok nőt nagyon írigylek ezen a téren főleg ahol nem csak egy baba van én legalább 2, de 4 is jöhetne mindegy hogy fiú vagy lány csak egézséges legyen mégegyszer mindenkinek köszönöm a tanácsokat
2015. máj. 19. 08:36
 9/13 anonim ***** válasza:

A helyedben megfogadnám a 7. hozzászóló tanácsát, és még ma csinálnék egy terhességi tesztet, és ha esetleg pozitív, rohannék orvoshoz a tüneteimmel.


Én kérdeztem, hogy mikor teszteltél utoljára, és amikor megírtad, hogy nem is végeztél terhességi tesztet, kb. ugyanazt akartam tanácsolni, amit ő, csak megelőzött.


Ha több, mint két hónapja nem volt rendes menstruációd, időnként vérezgetsz, néha görcsölsz és szurkáló fájdalmad van az alhasadban, tényleg nagyon könnyen lehet, hogy ott egy várva várt magzat a hasadban, de szükséged lenne mondjuk progeszteron pótlásra a kora terhességi vérzés miatt, ami lehet a fenyegető vetélés jele, (ilyenkor az esetek jelentős részében tudnak segíteni), te pedig csak vársz, vársz és abban reménykedsz, hogy lehessen majd egyszer gyereked, miközben az, aki esetleg már most ott van a hasadban hosszú hetek óta, hiába várja a segítséget.

2015. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltételen terhesség, lehet ciszta is, az produkál bal has fájdalmas tüneteket.
2015. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!