Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól lehetséges ez?

Antibiotikumtól lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Múlt héten lebetegedtem kaptam 2 fajta antibiotikumot egy 250 mg-osat és egy 500-asat. közben meg is jött a menstruációm hogy minden jó legyen....

viszont most kicsit viszketek, sárga folyásom nincs, nem is vagyok büdös és a barátommal gumit használunk!! lehet a gyógyszertől? mert nagyon erős volt és a gyomromat is kikezdte :S a menstruációm elmúlt 2 napja viszont tegnap használtam hüvelykrémet és ahogy kifolyt rózsaszines volt ( tudom hogy ilyenkor nyitva van még a méhszáj) de ez kitisztít (orvos írta fel)

csak normális válaszokat kérnék, aki okoskodni szeretne ne itt tegye köszi :)



2015. máj. 19. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ATB-re illik probiotikumot használni, mivel nem csak a kórokozókat teszi tönkre, hanem a hasznosakat is.
2015. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erős antibiotikum kúránál előfordulhat, hogy a jó baktériumok is kipusztulnak pl. a hüvelyben is, és elszaporodnak káros baktériumok, vagy a Candida gomba. Esetedben inkább utóbbira tippelnék. Próbálkozz egy tejsavas irrigálással, hátha az helyreállítja a dolgokat a hüvelyedben. Ha nem változnak a tüneteid, akkor nőgyógyászhoz kéne menned.
2015. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó: tudom, ha nem múlik el elmegyek mindenképpen mert sajnos nagyon érzékeny vagyok, így is fél évente járnom kell :(

2015. máj. 19. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem antibiotikumtól hüvelygombám lett. :/ Pedig azért kellett szednem, mert kiműtötték a 4 bölcsességfogamat.
2015. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor tuti ettől a rohadt gyógyszertől van nekem is :s sajnos mivel érzékeny vagyok engem még az óvszer is ki irritál és viszketek legrosszabb esetben folyásom is van gyógyszert meg már nem nagyon akarok szedni csak ha "nagyon muszáj", amúgy annyira nem vészes csak oda kell figyelnem

normaflore pedig van otthon csak mindig elfelejtettem inni pedig kellett volna :/ de ebből megint orvos lesz

köszi a válaszokat :)

2015. máj. 20. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!