Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a depresszió tünetei?

Mi a depresszió tünetei?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvetlenség, fáradtság, enervált állapot. Szomorúság, étvágytalanság. Még sok minden más tünet is lehet.
2015. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ milyen depresszió! mint minden lelki betegségnek ennek is több fajtája van aminek más-más tünetei vannak
2015. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az unipoláris-depressziós ember:

sokszor levert, kedvetlen;

csökken az érdeklődése;

csökken az étvágya, ezáltal csökken a testsúlya is (ez akár 4-5 kg lehet egy héten);

álmatlansággal küzd;

állandó fáradtság gyötri;

értéktelennek érzi magát mindenért önmagát vádolják;

összpontosítani képtelen

2015. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 apexik válasza:
Szerintem az depresszió, ha először fáradtnak érzed magad, majd ettől rosszabbul, ami miatt még fártadtabb leszel, stb, szóval egy mélyben landolásba futsz bele. Én a fáradtság miatt az értékességemet éreztem csökkentnek, amitől végső soron módszeresen összezuhantam a fentebbi módon. A fáradtság érzet tesztoszteron csökkenés miatt (is) van, de a kudarc is csökkenti (hogy visszafogjon). Ha az érzésedben az értékességedet vonod kétségbe, az mint kudarc csökketni a tesztót, tehát még fáradtabbnak érzed magad... Az értkességedet helyezd stabil alapokra, és automatikusan megszűnik a depresszió. A gyógyszereket kerüld.
2015. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!